Вийшов Office 2019 від Microsoft

217

Компанія «Майкрософт» представила новий Office 2019 для пристроїв на Mac і Windows. Оновлений пакет офісних програм розрахований на аудиторію фізичних користувачів і бізнес-клієнтів, які не мають підписку на хмарний сервіс Office 365.

Що змінилося

Office 2019 в основному зібрав всі інструменти, якими доповнювався Office 365 за період декількох минулих років. Всі програми зі списку Office 2019 отримали інструмент індивідуального налаштування вкладок і команд.

Зміни торкнулися PowerPoint. У програму додався ряд нових опцій, в тому числі технологія SVG і можливість створення 3D-моделей. Крім цього, реалізований механізм трансформації, що дозволяє перетворити зображення в інше. Додався інструмент зума, а також став можливий перенос відео у форматі 4K.

Word доповнився навчальними компонентами, оновленим перекладачем. Також програма отримала режим фокусування, з допомогою якого вивчається інформація розміщується спереду по центру. У поштовому сервісі Outlook з’явилася центральна папка для одержуваної кореспонденції, яка розподіляє листи і фільтрує маловажні послання.

Excel доповнився поруч нових формул і аналітичних функцій. Розробники поліпшили систему моделювання даних PowerPivot. Також серед оновлень програми – часові шкали, нові форми діаграм.

Тільки для Windows 10

Кілька місяців тому Microsoft склала перелік ОС, для яких стане доступний анонсований пакет Microsoft Office 2019. У списку не виявилося версій Windows 7 і 8.1, що передбачає використання програми тільки з десятої Windows. В результаті користувачі, який хочуть використовувати новий Office 2019 і не підписуватися на оновлення Office 365, повинні оновитися до десятої версії ОС. Одночасно нововведення не повинні торкнутися пакета для Mac.

У своєму офіційному блозі Microsoft робить особливий акцент на тому, що всі версії пакету Office 2019 підтримують принцип Click-to-Run («office умить»), тобто додатково інсталятор Windows в комплекті з програмою не передбачається. Як відзначає компанія, це зробить можливим отримання актуальної версії пакету без необхідності негайного оновлення, а також забезпечує доставку періодичних оновлень безпеки.

Джерело: http://yoip.com.ua/