Топ-5 IT-професій, освоїти які можна лежачи на дивані

2

За останні 10 років світ настільки змінився, що «нудні очкарики, що сидять нескінченно комп’ютерів», стали заробляти колосальні гроші.

На сьогоднішній день кожен, хто хоч трохи пов’язаний з комп’ютерною сферою, має хороший дохід і стабільність. Кожен день все більша кількість людей приймає рішення змінити профіль і почати працювати в цій сфері бізнесу. Дивно, але незважаючи на збільшення кількості it-фахівців, попит на них не падає.

Частково це можна пояснити тим, що розвиток комп’ютерних технологій стрімко росте, тому і кількість кадрів необхідно поповнювати. З усього цього можна зробити висновок, що it-професії були популярними останні п’ять років, і залишаться такими ще не один десяток років.

Тому ніколи не пізно освоїти хоча б одну з них, тим більше, що це можна зробити прямо не виходячи з дому. Потрібно, звичайно ж, трохи зусиль, сили волі і вільного часу.

Не посунуть, а просунути

Страшно навіть уявити, яка величезна кількість нових сайтів з’являється в інтернеті кожен день. Конкуренція між сайтами величезна, тому більшості з них недостатньо просто бути створеними.

Крім цього сайт ще потребує просування, тобто розкрутки. Ця нескладна завдання, посильна будь-якій людині, яка знає ази SEO оптимізації. В інтернеті є маса ресурсів, які дають можливість вивчити способи просування сайтів самостійно.

Зробити це можна протягом пари місяців, за умови активного самоосвіти. Можна, звичайно, піти навчатися до цього і за гроші. Але для тих, хто не хоче платити в нікуди», є сотні безкоштовних ресурсів. Головне лише не розгубити мотивацію!

Громадська думка

SMM специалист

Один з найбільш активних видів реклами на сьогоднішній день – реклама в соціальних мережах. Мається на увазі не просто одноразовий короткий пост про послугу чи товар, а щоденна, кропітка цілеспрямована робота.

За останні кілька років для виконання цієї роботи з’явилася навіть самостійна професія — SMM-менеджер. Цей фахівець чудово обізнаний про специфіку кожної соціальної мережі. Він належним добре «відчувати» аудиторію і уміти ненав’язливо «просунути» сайт або продукцію через соціальну мережу.

Робота нескладна, цілком креативна і нудно. І найголовніше — в інтернеті маса джерел, в яких можна отримати необхідні навички для її виконання.

Розвиваючи креатив

Designer

Привабливий, гарний сайт — важлива складова успіху будь-якого бізнесу. У сфері it-технологій для тих, хто займається дизайном сайтів відвели навіть спеціальну нішу, а у ВУЗах цьому ремеслу навчають протягом 5 років. Але навчитися веб-дизайну можна і самостійно, спираючись на відповідну літературу та майстер-класи.

У цьому випадку найскладніше завдання — напрацювати собі резюме. Замовники хочуть бачити приклади робіт, а не тільки обіцянки «зробити красивий, стильний сайт». Втім, почати «набивати руку» можна навіть в процесі навчання, виконуючи замовлення за символічну винагороду.

Створити і відпустити

Разработчик

Одна з найбільш перспективних і прибуткових it-професій — розробник веб-сайтів. У цьому випадку буде потрібно чимало знань і зусиль, але всі вони окупляться з лишком. В безкоштовному доступі у тих, хто хоче навчитися створювати сайти, є відповідна література і всілякі навчальні програми. Навчитися розробки може кожен, але доведеться докласти чимало зусиль і витратити час.

Ну а ті, хто готовий подолати всі ці труднощі, отримають щедру нагороду у вигляді гарного і стабільного доходу. У цьому випадку важливо розуміти, що розробка сайту – справа непроста.

Можливо, навчання займе не один місяць. Тому такий варіант не підійде тим, хто хоче освоїти it-професію в короткі терміни.

Навчання — завжди «в тренді»

Специалист по обучению

Прекрасний спосіб заробити — вчити інших всіляких it-професій. Звичайно, ідеально було б спершу самому засвоїти весь необхідний матеріал, грамотно його структурувати і зуміти захоплююче подати учням. Але в реальності ділитися знаннями можна і в процесі свого власного навчання. Найбільша проблема в цьому випадку конкуренція в цій сфері. Навчальних курсів і майстер-класів зараз сотні, якщо не тисячі. Новачки в це сфері можуть досягти успіху в двох випадках: карколомної подачі матеріалу або дуже демократичною ціною за весь курс.

Організувати процес навчання зараз можна навіть не виходячи з дому, наприклад, використовуючи численні портали для вебінарів, текстовий блог або сторінку в соціальних мережах.

Джерело: http://haker.in.ua/