Топ-5 IT-професій, освоїти які можна лежачи на дивані

236

За останні 10 років світ настільки змінився, що «нудні очкарики, що сидять нескінченно комп’ютерів», стали заробляти колосальні гроші.

На сьогоднішній день кожен, хто хоч трохи пов’язаний з комп’ютерною сферою, має хороший дохід і стабільність. Кожен день все більша кількість людей приймає рішення змінити профіль і почати працювати в цій сфері бізнесу. Дивно, але незважаючи на збільшення кількості it-фахівців, попит на них не падає.

Частково це можна пояснити тим, що розвиток комп’ютерних технологій стрімко росте, тому і кількість кадрів необхідно поповнювати. З усього цього можна зробити висновок, що it-професії були популярними останні п’ять років, і залишаться такими ще не один десяток років.

Тому ніколи не пізно освоїти хоча б одну з них, тим більше, що це можна зробити прямо не виходячи з дому. Потрібно, звичайно ж, трохи зусиль, сили волі і вільного часу.

Не посунуть, а просунути

Страшно навіть уявити, яка величезна кількість нових сайтів з’являється в інтернеті кожен день. Конкуренція між сайтами величезна, тому більшості з них недостатньо просто бути створеними.

Крім цього сайт ще потребує просування, тобто розкрутки. Ця нескладна завдання, посильна будь-якій людині, яка знає ази SEO оптимізації. В інтернеті є маса ресурсів, які дають можливість вивчити способи просування сайтів самостійно.

Зробити це можна протягом пари місяців, за умови активного самоосвіти. Можна, звичайно, піти навчатися до цього і за гроші. Але для тих, хто не хоче платити в нікуди», є сотні безкоштовних ресурсів. Головне лише не розгубити мотивацію!

Громадська думка

SMM специалист

Один з найбільш активних видів реклами на сьогоднішній день – реклама в соціальних мережах. Мається на увазі не просто одноразовий короткий пост про послугу чи товар, а щоденна, кропітка цілеспрямована робота.

За останні кілька років для виконання цієї роботи з’явилася навіть самостійна професія — SMM-менеджер. Цей фахівець чудово обізнаний про специфіку кожної соціальної мережі. Він належним добре «відчувати» аудиторію і уміти ненав’язливо «просунути» сайт або продукцію через соціальну мережу.

Робота нескладна, цілком креативна і нудно. І найголовніше — в інтернеті маса джерел, в яких можна отримати необхідні навички для її виконання.

Розвиваючи креатив

Designer

Привабливий, гарний сайт — важлива складова успіху будь-якого бізнесу. У сфері it-технологій для тих, хто займається дизайном сайтів відвели навіть спеціальну нішу, а у ВУЗах цьому ремеслу навчають протягом 5 років. Але навчитися веб-дизайну можна і самостійно, спираючись на відповідну літературу та майстер-класи.

У цьому випадку найскладніше завдання — напрацювати собі резюме. Замовники хочуть бачити приклади робіт, а не тільки обіцянки «зробити красивий, стильний сайт». Втім, почати «набивати руку» можна навіть в процесі навчання, виконуючи замовлення за символічну винагороду.

Створити і відпустити

Разработчик

Одна з найбільш перспективних і прибуткових it-професій — розробник веб-сайтів. У цьому випадку буде потрібно чимало знань і зусиль, але всі вони окупляться з лишком. В безкоштовному доступі у тих, хто хоче навчитися створювати сайти, є відповідна література і всілякі навчальні програми. Навчитися розробки може кожен, але доведеться докласти чимало зусиль і витратити час.

Ну а ті, хто готовий подолати всі ці труднощі, отримають щедру нагороду у вигляді гарного і стабільного доходу. У цьому випадку важливо розуміти, що розробка сайту – справа непроста.

Можливо, навчання займе не один місяць. Тому такий варіант не підійде тим, хто хоче освоїти it-професію в короткі терміни.

Навчання — завжди «в тренді»

Специалист по обучению

Прекрасний спосіб заробити — вчити інших всіляких it-професій. Звичайно, ідеально було б спершу самому засвоїти весь необхідний матеріал, грамотно його структурувати і зуміти захоплююче подати учням. Але в реальності ділитися знаннями можна і в процесі свого власного навчання. Найбільша проблема в цьому випадку конкуренція в цій сфері. Навчальних курсів і майстер-класів зараз сотні, якщо не тисячі. Новачки в це сфері можуть досягти успіху в двох випадках: карколомної подачі матеріалу або дуже демократичною ціною за весь курс.

Організувати процес навчання зараз можна навіть не виходячи з дому, наприклад, використовуючи численні портали для вебінарів, текстовий блог або сторінку в соціальних мережах.

Джерело: http://haker.in.ua/