Реліз Angular 5 трохи затримується

294

Від автора: пару місяців тому команда Angular опублікувала попередні терміни виходу Angular 5 у відповідність з семантичним версионированием. Реліз був запланований на 18 вересня.

Реліз Angular 5 трохи затримується

Версія 4.3.0 була випущена чотирнадцятого липня, а не третього. Наступні релізи стабільних версій і beta Angular затримувалися одна за одною. Бета 6 вийшла 3 вересня, а не 21 серпня. Наступником цій версії були beta-6 і beta-7 замість запланованих реліз-кандидат версій. Остання версія стала доступна пару днів тому (13 серпня), і в ній було кілька серйозних змін і функцій.

Графік виходу стабільних версій також зрушив. Всі 4.3 (7+) версії були скасовані, і вийшла версія 4.4.1. Замість них Angular додала декілька нових стабільних версій (4.4.2 – 4.4.5), які вийдуть в найближчі тижні. Нові версії вийдуть майже одночасно з затрималися реліз-кандидат версіями.

«Нова дата виходу – 23 жовтня»

Реліз Angular 5 трохи затримується

Є ймовірність, що версія 6 також затримається до квітня 2018, а не березня.

Реліз Angular 5 трохи затримується

Angular 4 вийшов з затримкою в один день. Зараз же затримка становить місяць (16% від півроку). І це нормально! Потрібно радіти, що команда Angular може вільно змінювати розклад. Нам потрібна стабільна версія без багів, в якій все буде відмінно працювати. І навіть якщо приблизний графік, було б непогано наступного разу отримати оновлення раніше терміну.

У версії 5 ухил зроблений метод Progressive Web Apps і інші нові функції і можливості. Судячи з політики семантичного версионирования, безліч застарілих API типу OpaqueToken, NgProbToken і шаблонного тега будуть видалені/змінено у v5. До майбутнього релізу можна почитати про підверсіях v4, а також про те, що очікувати v5.