Правильний апгрейд сайту або як оновити Drupal

232

Від автора: потрібно знати, як оновити Drupal. Інакше можна залишитися без улюбленого сайту, а також розпрощатися з усім його цікавим контентом. Такого не побажаєш і самому нелюбу сусіда!

Апдейтимся!

Нічого складного в апдейде движка немає. Вся процедура займе не більш півгодини. Але це тільки, якщо знати особливості процесу.

Апдейт модулів відбувається автоматично. А ось ядро CMS не бажає апдейтиться самостійно, тому декількома кліками мишки тут не відбутися!

Інформація про майбутні апдейта перевіряється системою движка самостійно. Завдяки чому можна не переживати, що пропустите важливе. Про це CMS нагадає червоним повідомленням, яке виводиться під верхнім меню.

Правильний апгрейд сайту або як оновити Drupal

Я вже говорив, що не апдейтятся модулі, теми і інші складові. Інформація про всіх апдейта виводиться у розділі «Звіти», «Доступні оновлення».

Правильний апгрейд сайту або як оновити Drupal

Якщо тут виводиться повідомлення про появу нової (важливою) версії Core, то перейдіть по посиланню і скачайте апдейт на офіційному ресурсі CMS.

Технічна перерва

Перед початком процесу «рестайлінгу» переводимо сайт в режим технічного простою. А не на обідню перерву Правильний апгрейд сайту або як оновити Drupal .

Для цього в 7 движка заходимо в розділ адмінки «Конфігурація», «Режим обслуговування», відзначаємо галочкою параметр і зберігаємо конфігурацію.

Правильний апгрейд сайту або як оновити Drupal

Тепер належить «тонка» робота. В core вам потрібно залишити без змін папку sites файли robots.txt, а також .htaccess.

Правильний апгрейд сайту або як оновити Drupal

У 8 Друпал потрібно залишити папки з бібліотеками, темами і модулями. І мало не забув! Не забудьте перед апдейтом «зберегтися» — створити резервну копію свого сайту.

Після цього запустіть скрипт update.php. Підтвердіть зміни і «на виході» отримаєте модифіковану версію движка!