Повна байдужість до HTML

238

Від автора: кілька хороших постів по технологічному агностицизму за останній час. Бред Фрост стверджує, що система проектування знаходиться на більш високому рівні, ніж будь-яка інша технологія: «… вона не робить ставку на якусь одну технологію, система здатна адаптуватися під неминучі зміни в інструментарії, технологіях і тренди.»

Джонатан Снук вважає, що Mustache – хороший вибір для технологічно нестандартних шаблонів: «Мені подобається цей інструмент з-за його простоти, а також тому, що перед створенням шаблону потрібно дуже сильно попрацювати з даними.»

На недавній конференції я використовував наступний слайд:

Повна байдужість до HTML

В основному я говорив про повну байдужість до HTML. Мені не важливо, звідки прийшов HTML.

Згенерований HTML в Drupal? Добре.

HTML JSX? Добре.

Шаблон Mustache? Відмінно.

Редагувати самий простий HTML, як супер хакер? Чудово.

Збирати частини в Nunjucks? Нормально.

Rails ERB? Добре.

Мені важливий кінцевий продукт. Незалежно від того, що створює кінцевий HTML, саме я повинен зробити його чистим, керованим, доступним, семантичним і продуктивним.

Буду чесний, мене дійсно турбує стек технологій. Я розумію переваги і компроміси різних технологій (або, принаймні, я намагаюся зрозуміти і проводити дослідження). Просто коли я одягаю свій капелюх front-end розробника, мене найбільше хвилює кінцевий шматок HTML, який потрапить в браузер.

Невелика примітка: тримаю парі, що хороше знання HTML і байдужість у розробці зроблять вас більш конкурентною на ринку праці.