PHP — відправка електронної пошти через PHP

346

Від автора: відправка пошти через PHP налаштовується за допомогою файлу php.ini. Відкрийте файл php.ini, який знаходиться в каталозі / etc/, і знайдіть розділ з заголовком [mail function].

Користувачам Windows потрібно надати в цьому розділі дві директиви. Перша називається SMTP, вона задає адресу SMTP-сервера. Друга називається sendmail_from, вона визначає вашу адресу електронної пошти. Налаштування для Windows повинні виглядати приблизно так:

[mail function]
; For Win32 only.
SMTP = smtp.secureserver.net
; For win32 only
sendmail_from = [email protected]

Користувачі Linux повинні вказати PHP місце розташування свого програми sendmail. Шлях і будь-які необхідні ключі повинні зазначатися в директиві sendmail_path. Налаштування для Linux повинні виглядати приблизно так:

[mail function]
; For Win32 only.
SMTP =
; For win32 only
sendmail_from =
; For Unix only
sendmail_path = /usr/sbin/sendmail -t -i

Тепер все готово.

Вартість звичайного текстового повідомлення

PHP використовує функцію mail() для відправки електронної пошти. Для цієї функції необхідні три обов’язкових аргументу, у яких вказують адресу електронної пошти одержувача, тему електронного листа і сам лист, крім того, маються два інших необов’язкові параметри.

mail to, subject, message, headers, parameters );

Нижче наводиться опис кожного аргументу.

PHP — відправка електронної пошти через PHP

Після виклику функції mail, вона спробує відправити електронний лист, після цього вона повертає значення true, якщо лист відправлено успішно, або false, якщо лист не було надіслано. В якості першого аргументу функції mail() можуть бути вказані декілька одержувачів, їх адреси зазначаються списком, через кому.

Відправка HTML-листи

Коли ви відправляєте текстове повідомлення з використанням PHP, то весь контент буде розглядатися як простий текст. Навіть якщо ви будете включати в текстове повідомлення HTML-теги, повідомлення буде відображатися як простий текст, HTML-теги не будуть відформатовані згідно з синтаксису HTML. Але PHP надає можливість відправляти HTML-листи у форматі HTML. При відправленні електронних листів ви можете вказати Mime-версію, тип контенту і набір символів.

Приклад

У наступному прикладі ми відправляємо HTML-лист на скриньку електронної пошти [email protected], а копію листа відправляємо на скриньку [email protected] Ви можете скласти цю програму таким чином, щоб вона отримувала вміст від користувача, і відправляла його по електронній пошті.

Sending HTML email using PHP
This is HTML message.“;
$message .= “

This is headline.

“;
$header = “From:[email protected] \r\n”;
$header .= “Cc:[email protected] \r\n”;
$header .= “MIME-Version: 1.0\r\n”;
$header .= “Content-type: text/html\r\n”;
$retval = mail ($to,$subject,$message,$header);
if( $retval == true ) {
echo “Message sent successfully…”;
}else {
echo “Message could not be sent…”;
}
?>

Відправка вкладень по електронній пошті

Щоб відправити електронний лист зі змішаним вмістом, які необхідно встановити для заголовка Content-type — multipart/mixed. Потім розділи тексту і вкладення можуть бути вказані в межах обмежувачів.

Початковий обмежувач вказується двома дефісами, за якими слід унікальний номер, він не буде відображатися в електронному листі. Для створення унікального номера використовується функція PHP md5(), яка генерує 32-значне шістнадцяткове число. Кінцевий обмежувач задає кінець розділу електронного листа, він також вказується двома дефісами.


function CheckData45() {
with(document.filepost) {
if(filea.value ! = “”) {
document.getElementById(‘one’).innerText =
“Attaching File … Please Wait”;
}
}
}

Your Name:
Your Email Address:
Attach File: