PHP 7 — Налаштування середовища

18

Від автора: ми налаштували середовище програмування PHP в онлайн-режимі, щоб ви могли компілювати та виконувати всі доступні приклади в Інтернеті. Така показова настройка PHP дає вам можливість закріплювати прочитаний матеріал на практичних прикладах, а також дозволяє пробувати задавати різні параметри для програм. Ви можете змінювати будь-приклад і виконувати його онлайн.

Спробуйте наступний приклад, використовуючи наш онлайн-компілятор, доступний на CodingGround.

Online PHP Script Execution
Hello, PHP!

«;
?>

Щоб розробляти і запускати веб-сторінки на PHP, у вашій комп’ютерній системі повинні бути встановлені три основних компоненти.

Веб-сервер — PHP працює практично з будь-яким програмним забезпеченням веб-сервера, включаючи Microsoft Internet Information Server (IIS), але найчастіше використовується Apache Server. Скачати Apache безкоштовно ви можете тут — http://httpd.apache.org/download.cgi

База даних — PHP працює практично з будь-яким програмним забезпеченням баз даних, включаючи Oracle і Sybase, але найбільш часто використовується база даних MySQL. Завантажте MySQL безкоштовно тут — http://www.mysql.com/downloads/

PHP-парсер — для обробки інструкцій PHP-скриптів повинен бути встановлений парсер для генерації виведеного HTML-коду, який може бути відправлений у веб-браузер. У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як встановити на комп’ютері парсер коду PHP.

Встановлення PHP-парсера

Перш ніж продовжувати, важливо переконатися, що у вас належним чином налаштована середовище для розробки веб-програм з використанням PHP. Збережіть наступний PHP-файл у папці Apache htdocs — phpinfo.php.

Введіть в адресному рядку браузера наступну адресу: http://127.0.0.1/phpinfo.php

Якщо в браузері з’являється сторінка з інформацією про установленому PHP, значить, ви встановили PHP і Webserver правильно. В іншому випадку ви повинні виконати наведену нижче процедуру, щоб встановити на свій комп’ютер PHP. За наведеними нижче посиланнями ви знайдете інформацію про те, як встановити та налаштувати PHP на наступних чотирьох платформах:

Встановлення PHP на Linux або Unix з Apache

Встановлення PHP на Mac OS X з Apache

Встановлення PHP на Windows NT / 2000 / XP з IIS

Встановлення PHP для Windows NT / 2000 / XP з Apache

Конфігурація Apache

Якщо ви використовуєте в якості веб-сервера Apache, в цьому розділі ви знайдете інформацію про те, як редагувати файли конфігурації Apache. Конфігурація PHP на сервері Apache

Конфігурація файлу PHP.INI

Файл конфігурації PHP, php.ini, є останнім і прямим способом вплинути на функціонал PHP. Конфігурація файлу PHP.INI

Конфігурація Windows IIS

Щоб налаштувати IIS на комп’ютері під керуванням Windows, ви можете ознайомитися з довідковим керівництвом по IIS.