PaintTool SAI – професійний графічний редактор для Windows

286

Додаток PaintTool SAI – просунутий редактор графіки від компанії SYSTEMAX. Він орієнтований на ілюстраторів і художників, найбільш підходячи переважно для малювання. У PaintTool SAI є ряд малювальних інструментів, що володіють сверхгибкими налаштуваннями.

Опції і інструменти

За кількістю опцій і інструментів пакет PaintTool SAI не поступається навіть іншим аналогам. Тут передбачено безліч універсальних модулів (наприклад, олівці і пензлі) і повноцінна палітра, крім підтримки традиційних функцій, здатна ще реалістично змішувати різні кольори.

Інтегровані засоби малювання наділені безліччю параметрів. Задаючи їх, можна негайно досягти приголомшливого ефекту або результату. Як і професійні графічні пакети, PaintTool SAI вміє взаємодіяти з шарами. Він дозволяє створювати, збирати, розподіляти і переміщати потрібні шари.

Будь полотно спокійно можна переміщати, повертати і масштабувати. Для цього реалізовані особливі клавіші, але ось допомогою «гарячих» кнопок всі маніпуляції провадяться дійсно швидко, зберігаючи творчий настрій.

Так як PaintTool SAI розрахований саме на ілюстраторів і художників, він підтримує актуальні типи графічних планшетів. До речі, додаток легко реагує на нахил пера і силу натиснення, в тому числі містить інші компоненти для повноцінного малювання.

Підтримувані формати

Пакет PaintTool SAI працює зі всякою графікою (у файлах sai, png, psd, tga, bmp і jpg). Підтримка формату psd гарантує експорт та імпорт необхідного малюнка між сторонніми редакторами (зокрема, Photoshop). А це обов’язково розширить можливості якраз при малюванні.

Продукт PaintTool SAI заслужила всесвітнє визнання численних художників. Він надійний у роботі і оснащений універсальним інструментарієм, придатним тільки любителям помалювати і досвідченим професіоналам.

Джерело: http://wnro.kiev.ua/