OpenСart – потужний інструмент для створення сучасного інтернет-магазину

241

Від автора: OpenCart — це безкоштовна CMS з відкритим вихідним кодом для створення інтернет-магазину. OpenCart має досить просту структуру та дозволяє створювати інтернет-магазини будь-якої складності. У даній статті ми поговоримо про те, чому OpenCart – найкращий і найбільш перспективний інструмент для створення інтернет-магазинів.

Величезну популярність OpenCart здобула завдяки своїй простоті, функціональності і швидкості роботи. Модульність системи дозволяє достатньо оперативно модифікувати сайт. Інтернет-магазин на даній платформі оптимізований під пошукові системи, що значно зменшує час на його індексацію пошуковими системами.

Популярність OpenCart

За даними «Рейтинг Рунета» OpenCart є найбільш затребуваною Open-source CMS серед розробників інтернет-магазинів.

OpenСart – потужний інструмент для створення сучасного інтернет-магазину

OpenСart отримала широку популярність в російському сегменті інтернету. Популярність цієї системи в першу чергу обумовлена тим, що вона використовує вільну ліцензію, що робить її безкоштовною для всіх користувачів. Цей інструмент містить велику кількість російськомовних довідкових матеріалів та документації, також повноцінну локалізацію російською мовою.

OpenСart – потужний інструмент для створення сучасного інтернет-магазину

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Також важливим фактором є наявність великого числа російських фахівців, які працюють з цією CMS, тому в разі необхідності завжди можна отримати допомогу і підтримку від розробників співтовариства. Система споконвічно володіє багатим функціоналом, який може бути розширений ще більше за допомогою великого числа всіляких плагінів і розширень.

За даними дослідження eMarketer, в Росії першою за популярністю серед eCommerce CMS є платформа OpenCart.

OpenСart – потужний інструмент для створення сучасного інтернет-магазину

Можливості OpenCart

Opencart дозволяє створити сучасний інтернет-магазин з усіма необхідними елементами: банери, стильний слайдер, багатофункціональна навігація, модулі оплати і доставки, категорій і фільтра і багато іншого…

Opencart дозволяє легко створювати багатомовні магазини, з глибокою налаштуванням характеристик і назв товарів на різних мовах. Це може бути дуже зручно, якщо ви або замовник інтернет-магазину захоче торгувати з одного майданчика в різних країнах.

Також в магазині передбачена система власних звітів, які можна кастомизировать і фільтрувати. При вході в адмінку сайту відкривається дашборд, в якому зручно представлені всі необхідні дані про магазин, продаж і активності покупців.

Для розширення стандартних можливостей Opencart існує безліч плагінів. Плагіни та модулі для ОpenCart поширюються як безкоштовно, так і платно, однак, всі вони призначені для розширення функціоналу і можливостей вашого інтернет-магазину і дають вам, по суті, безмежні можливості. З їх допомогою ви можете змінити будь-який елемент свого магазину так, як це потрібно саме вам або вашому замовнику.

OpenСart – потужний інструмент для створення сучасного інтернет-магазину

Кілька прикладів магазинів розроблених на OpenCart: http://2shoes.ru/, https://sanmarco-vernici.ru/, http://ntools.com.ua/…

На жаль, за замовчуванням система має лише один вбудований шаблон дизайну, але відкритий код дозволяє швидко реалізувати будь-які оздоблювальні ідеї. В даному випадку дизайн інтернет-магазину і його функціональні можливості залежать тільки від ваших знань і вашої кваліфікації.

Переваги OpenCart

Завдяки тому, що CMS дуже популярна в Росії, до неї легко знайти документацію, перекладену на російську мову, і навіть офіційну російськомовну підтримку.

За замовчуванням OpenCart має більшість необхідних функцій для створення сучасного інтернет-магазину: банери, стильний слайдер, багатофункціональна навігація, модулі опла
ти і багато іншого. Ще цілий ряд переваг OpenCart:

Легка і швидка установка, настроювання й адміністрування.

Єдиний вбудований шаблон має оригінальну структуру. Тому якщо ви вирішите не займатися розробкою нового дизайну, вже встановлений за замовчуванням буде вигідно виділяти вас на тлі великої кількості магазинів, що існують на просторах інтернету.

OpenСart – потужний інструмент для створення сучасного інтернет-магазину

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

За замовчуванням система може працювати з великою кількістю популярних платіжних систем, наприклад, PayPal. Але існуюче розмаїття можна ще більше розширити, підключаючи додаткові плагіни для популярних серед російськомовних користувачів грошових систем QIWI, WebMoney, Яндекс.Гроші та багатьох інших.

Велика спільнота користувачів та професійних розробників дозволило створити великий каталог шаблонів і плагінів, що надають різноманітний додатковий функціонал.

Важливою функцією адміністрування є можливість створити копію бази даних вашого магазину. Що може бути особливо корисним у випадку активної переробки вашого ресурсу або можливих проблем з хостингом.

Нові версії продовжують поліпшуватися і це дуже важливо. Якщо система розвивається — у неї є майбутнє і потенціал.

Звичайно, у OpenCart є і деякі недоліки. Наприклад:

Незручна установка додаткових модулів і шаблонів. Але якщо у вас є певний набір технічних знань, то ніяких проблем з установкою плагінів і додаткових розширень не виникне.

Може повільно працювати для великих магазинів. Варто відзначити, що повільно працювати вона буде на дуже великих магазинах, в яких кілька десятків тисяч товарів!

Безумовно, позитивним моментом є те, що OpenCart підтримується і розвивається. І з кожною новою версією помилки виправляються і система стає все краще і краще.

Висновок

На закінчення варто відзначити, що електронна комерція з кожним роком набирає обертів не тільки по всьому світу, але і в Росії. Щорічно зростає світовий обсяг електронних продажів. У середньому, за даними дослідження eMarketer, це зростання складає від 18 до 20% в рік. У Росії темпи зростання доходять до 17-18%, що дуже непогано, враховуючи кризові явища.

OpenСart – потужний інструмент для створення сучасного інтернет-магазину

З усього вище сказаного випливає висновок, що інтернет торгівля буде зростати. Все більше і більше буде створюватися нових інтернет-магазинів. Отже, потреба у створенні інтернет-магазинів і фахівцях, здатних їх створювати, теж буде підвищуватися.

P. S. Напишіть в коментарях, чи створюєте ви інтернет-магазини? Чи плануєте ви зайнятися розробкою інтернет-магазинів на замовлення? Якщо розробляєте, то яку CMS використовуєте?

Відео презентація курсу «Інтернет-магазин на OpenCart. Створення магазину з унікальним шаблоном»