Налаштування пошти у OpenCart

294

Від автора: вітаю вас, друзі. Отже, ми продовжуємо цикл статей, присвячених знайомству з однієї з найпопулярніших CMS для створення інтернет-магазинів – OpenCart (Оперкарт). У цій статті ми поговоримо про те, як в OpenCart налаштувати пошту.

Однією з потрібних функцій в OpenCart є відправка пошти. Після кожного оформленого замовлення інформація про нього повинна приходити на пошту менеджеру сайту, щоб він зміг оперативно обробити надійшов замовлення. Також бажано надсилати листа клієнту та досконалому замовленні, це буде хорошим тоном щодо клієнта. Давайте ж подивимося, як і де налаштувати пошту в OpenCart.

Як ви розумієте, що робиться це в адмінці, куди ми і переходимо. Заходимо в меню Система – заходимо в Налаштування і редагування налаштувань магазину. Тут нас, насамперед, цікавить вкладка Вітрина. Відкриваємо її і знаходимо поле E-Mail.

Налаштування пошти у OpenCart

Тут вже є адреса електронної пошти, це той адресу, яка була вказана при установці движка. Якщо він підходить для повідомлень з сайту, тоді залишайте його, якщо не підходить, тоді виберіть інший замість нього.

Налаштування пошти у OpenCart

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Відмінно! Тепер усі повідомлення з сайту повинні приходити на цей email. На всякий випадок обов’язково протестуйте цей момент, створивши тестовий замовлення. Якщо на пошту прийшов лист з даними замовлення, значить, все працює. Якщо ж листа немає (обов’язково перевірте папку “Спам”), тоді можна спробувати вказати інший ящик, бажано на іншому домені. Якщо і з другою скринькою та ж проблема, тоді, швидше за все, на вашому хостингу відключена функція mail і листи просто не відправляються.

Не біда, рішення є і для даної ситуації. На цій же сторінці редагування налаштувань є вкладка Пошта, переходимо до неї.

Налаштування пошти у OpenCart

Ця вкладка дозволяє налаштувати відправку пошти, використовуючи протокол SMTP. Для цього у вас повинен бути поштову скриньку, що дозволяє проводити відправку пошти з поштових клієнтів. Наприклад, це може бути ящик yandex.ru, mail.ru, gmail.com, ukr.net та інші. Вам необхідно в налаштуваннях поштової скриньки дозволити надсилання пошти з поштових клієнтів і отримати налаштування SMTP: хост і порт. Всі необхідні налаштування ви вписуєте в запропоновані поля, керуючись підказками. В якості поштового протоколу замість Mail вибираєте SMTP. Щоб було зрозуміліше, як працювати з SMTP, рекомендую подивитися цей урок, з нього ви зрозумієте, що це за параметри і як їх використовувати.

Після заповнення і збереження налаштувань обов’язково протестуйте відправку пошти. Якщо вона як і раніше не працює, значить, ви десь помилилися, перевірте коректність заповнення налаштувань.

На цьому сьогодні все. Більше про OpenCart ви можете дізнатися з наших безкоштовних або платних уроків.