Найближчі аппгрейды WhatsApp – в месенджері зявляться нові опції

279

Розробники WhatsApp анонсували ряд нових функцій, які повинні з’явитися у найближчих оновленнях програми.

Новинки повідомлень

Одним із нововведень стане можливість робити позначки про доставку отриманих повідомлень, не відкриваючи при цьому сам додаток. Таким способом розробники планують спростити спілкування в групових чатах. Користувач WhatsApp зможе повідомити адресата повідомлення, поставивши позначку з центру повідомлень. Нова функція поки не доступна і знаходиться в процесі розробки, хоча представники месенджера анонсували її поява в одному з найближчих аппгрейдов месенджера.

До речі, нещодавно в WhatsApp з’явилася можливість створення групових чатів за аналогією з Telegram, хоча робити публікації в загальних групах має право тільки їх адміністратор. Також недавні оновлення месенджера торкнулися пересилаються. Тепер всі пересилання, авторство яких належить не «посереднику», мають спеціальний розпізнавальний маркер. Він дозволяє дізнатися справжнього автора послання. Такі помітки допомагають визначити, чи дійсно відправник повідомлення його писав або зробив просто його пересилання. Як кажуть представники WhatsApp в своєму офіційному блозі, це допоможе зменшити кількість фейків і підняти рівень інформаційної захищеності усередині додатку.

Довгоочікувані стікери

Велика кількість популярних соціальних майданчиків давно обзавелися стікерами, чого не можна було сказати про WhatsApp до останнього моменту. Однак нова бета-версія месенджера складання 2.18.218 виявила їх найближчим появу.

Вперше анонс появи стікерів на платформі WhatsApp пролунав на щорічній конференції для розробників Facebook F8. Точної дати, з якої їх можна буде використовувати в програмі, поки не озвучено, хоча візуально оцінити дві групи наклейок під назвою Bibimbap Friends і Unchi & Rollie можна вже зараз. Найімовірніше нова опція стане доступна після активації з боку сервера. В оновленому додатку з’явиться магазин, де можна буде вибрати і придбати вподобаний набір наклейок.

Вже зараз можна почати використовувати функцію стікерів в додатку WhatsApp. Для цього слід поставити собі бета-версію месенджера під номером збірки 2.18.218, хоча будуть доступні тільки два вищеназваних набору картинок. Ще є варіант скачати повністю нові набори, хоча поки це не працює із-за того, що магазин стікерів знаходиться не у відкритому доступі. За неофіційною інформацією, дозволять користувачам переносити туди і назад наклейки з програми FB Messenger, оскільки обидві платформи належать одній корпорації.

Джерело: http://softkb.com.ua/