крауд що маркетинг це

9-20-2019

крауд маркетинг что это
Як збільшити попит, продажі і прибуток, якщо ваш бізнес має невеликий бюджет. Можна просувати оффер, не витрачаючи купу грошей на рекламу. Будьте в курсі сучасних рекламних технологій, про яких розповість ця стаття.
Також хочемо вам порекомендувати крауд маркетинг цена
З легкої руки Джея Левінсона в кінці 20 століття рекламщики отримали нову ідею– «партизанський маркетинг». Наступні 20 років розвитку віртуального спілкування людства призвели партизанський маркетинг в інтернет – простір. Тут він видозмінився, адаптувався і набув дієву технологію під назвою крауд – маркетинг.
Познайомимося ближче з новими способами розвитку і просування бізнесу, порівняємо їх, знайдемо подібності та відмінності в цілях, інструментах та складності застосування.
Партизанський маркетинг – що це таке взагалі. Як будь-маркетинг – діяльність, що задовольняє потреб людей. Партизани працюють на прибуток, зростання продажів на другому плані. Вирішуються відразу два завдання: а) пробратися «в тил» компаній – гігантів і виграти боротьбу за клієнта; б) обійти резистентність споживача до традиційної реклами. Повторимося — це технологія партизанського маркетингу. Вона передбачає «натовп» (crowd) – велика кількість людей, які, спілкуючись в інтернеті, як би «заражають» один одного потрібної для маркетолога інформацією, передаючи її і просуваючи бізнес – продукт. Використовуються соціальні мережі, сайти – отзовики, блоги. Робота досить трудомістка і вимагає знань. Використовувати самостійно крауд – маркетинг або замовити його у фахівців – вирішувати вам. Все, що оточує людей у повсякденному житті – інструменти для залучення конкретного клієнта. Візитки і дверні підвіски, пакети і одяг, вулична меблі та зупинки громадського транспорту, навіть «зебра» пішохідного переходу, — все йде у справу, якщо це оригінально, незвично, діє на мимовільне увагу. Адже з нього починається зацікавленість – шлях до мотивації. Так партизани обходять блок на обридлу класичну рекламу. Корпорації – гіганти можуть не скупитися на рекламу. Але і вони оцінили креативну суть реклами від партизанів і взяли на озброєння. Такий партизанський маркетинг в дії просто приголомшує.
Ще один важливий інструмент партизанського маркетингу – слово і пов’язані з ним емоції. Партизани створюють позитивний емоційний фон. Що найбільше радує покупця. Звичайно, слова «безкоштовно, знижка, бонус, спеціально для вас» і подібні. Але маркетологи не обмежуються лише словами. Купони, особистісні акції (знижка до дня народження, поздоровлення будують довірчі відносини з клієнтом. Читати також: Все про моніторинг репутації в мережі: чому, як і навіщо. Мережеві ресурси – безкоштовні і одночасно безцінні канали спілкування.