Фреймворк для професіоналів — чому розробники і компанії вибирають Angular

18

Від автора: мене звуть Стівен Флюин, я – Developer Advocate в команді Angular Google. Мені випала честь працювати з тисячами розробників і компаній щорічно, а в цьому році мені пощастило відвідати Японію і взяти участь в дивовижному івенті ng-Japan. З розмов з багатьма розробниками мені стає зрозуміло, що швидко створювати відмінні додатки – це непросте завдання.

Для того, щоб налагодити взаємодію між співробітниками і партнерами, підтримувати постійний контакт з клієнтами, організація має напрацювати досвід. Платформа Angular для професіоналів, вона розуміє ці проблеми, і я вирішив розпитати всіх і кожного, кого зустріну, чому вони використовують Angular. У відповідях мені називали 5 основних причин.

Angular може приймати рішення

Протягом всього процесу розробки доводиться приймати безліч рішень – починаючи від характеристик продукту і до технологічних аспектів, які в майбутньому вплинуть на оперативність бази коду.

Angular може приймати рішення і пропонує розробникам параметри за замовчуванням для таких речей як мережне з’єднання, адміністративне управління станами, вибір мови, набір інструментів конфігурації. Ці параметри постійно тестуються і корегуються, тому платформа Angular безперервно і стабільно розвивається. Ці параметри були створені за принципом свободи вибору. В залежності від потреб конкретної організації Angular дозволяє змінити їх, якщо це потрібно. Підтвердженням цих слів є бібліотека Material Design. Material Design задіяла переваги останнього, самого кращого Angular, але Angular дозволяє компаніями створювати або вибирати будь-яку бібліотеку UI Library, яка їм підходить.

Angular створений для Scale

Angular був створений в Google, щоб вирішити проблеми Google-scale. Для Google це значить мільйони строчок коду, тисячі інженерів, різноманітні графіки виконання проекту, вимоги і потік дій. Платформа була розроблена так, щоб дати можливість створювати і керувати загальним кодом, а також розділяти роботу між відповідними ролями. У багатьох команд є окремі дизайнери, інженери, контролери якості і багато інших ролей. Модель компонента, використана в Angular, була розроблена для поділу цих завдань і поліпшення взаємодії великої кількості розробників.

Зручність супроводу – це така турбота багатьох розробників. Angular вирішує цю задачу двома шляхами. По-перше, розробники Angular використовують TypeScript, що дозволяє їм швидко знаходити баги і помилки. Крім цього, TypeScript дає можливість розробникам, не знайомим з базою коду, швидше включитися в роботу, так як вони зможуть швидше ознайомитися з типами даних у додатку. Команда Angular створила Angular з TypeScript саме тому. І нарешті, Angular робить ставку на зручність тестування. Введення залежностей – це ключовий елемент Angular, який полегшує написання тестів. Angular включає і підтримку наскрізного тестування за допомогою Protractor.

Angular — надійний

Команда Angular прагне до стабільного і планомірного розвитку і дотримується концепції публічного анонсування розкладу релізів, що дозволяє компаніям робити висновки і складати плани на майбутнє щодо змін в платформі.

У зв’язку з тим, що Angular – це продукт Google, він використовує всі переваги його інфраструктури тестування. Кожна зміна в Angular перевіряється на відповідність з кожним проектом Angular в межах Google. Це означає, що ще до будь-якого публічного релізу фреймворк вже використовують сотні проектів, а такий підхід збільшує шанси на відсутність непередбачених критичних змін або регресій.

Angular – добре знайомий фреймворк

Розробники, які використовують Angular, в основному керуються двома міркуваннями. Перше – деякі з них вже мають досвід роботи з AngularJS. Вони вже знайомі з декларативними шаблонами, введенням залежностей, пайпа, сервісами і багатьма іншими ключовими поняттями Angular. Такий рівень знань допомагає розробникам швидше включитися в роботу. Можливість переходу з AngularJS до Angular була однією з цілей розробників, а ngUpgrade допомагає компаніям плавно переходити від AngularJS до Angular.

Друге міркування відноситься до розробників, які перейшли з Java або C#.NET. Обидві мови спираються на типи, і ключовим поняттям є додаток — дуже схоже на архітектуру Angular. Додатки Angular розділені на модулі і компоненти, а розробники можуть по мірі необхідності імпортувати і експортувати суб-частини додатків. Це дуже знайома логічна модель, і вона дозволяє розробникам дуже швидко увійти в курс справи і успішно конструювати програми.

Angular має потужну підтримку

В інтернеті існує безліч багаторазово використовуваних інструментів, бібліотек і прикладів коду для Angular і AngularJS, і велика кількість цих інструментів або були оптимізовані під роботу з Angular, або зараз знаходяться в процесі оптимізації. Такі розробники як VMWare, Teradata, ag-Grid, NativeScript та інші вже повністю підтримують Angular.

Екосистема Angular поширюється і на компанії, які проводять публічні і корпоративні тренінги, наприклад, Oasis Digital, Thinkster, Galvanize і Thoughtram. Сюди входять і консалтингові компанії, наприклад, Rangle, Nrwl або Ideablade.

Я хочу закінчити свою публікацію вдячністю всьому співтовариству ng-Japan, і дякую ВАМ за приділений час, адже саме ВИ робите Angular таким крутим.