Facebook Messenger Kids: онлайн-спілкування для самих маленьких

273

Facebook запускає новий месенджер, призначений спеціально для юних користувачів. Таке рішення компанія прийняла у зв’язку з тим, що опитування, проведені родительско-педагогічними організаціями США, показали, як сильно суспільству бракує простого і безпечного інструменту спілкування.

Messenger Kids

Розрахований на аудиторію від чотирьох років: у цьому віці більшість дітей вже вміють запускати програми і здійснювати дзвінки. З новою платформою у них буде можливість безпечно спілкуватися з членами сім’ї і друзями, а батьки отримають інструмент для контролю за інтернет-діяльністю своїх дітей.

Враховуючи те, що соціальна мережа Facebook не допускає реєстрацію осіб молодше 13 років, новий додаток стане відмінним варіантом для всіх дітей, спраглих онлайн-спілкування з однолітками.

Які є обмеження?

Возможности мессенджера для детей от Фесбук

В цілому Messenger Kids працює так само, як і версія програми для широкої аудиторії. Однак для використання дитячого месенджера не потрібно створювати обліковий запис у соціальній мережі. Facebook сподівається залучити молодшу аудиторію за рахунок оптимизированого контенту: яскравих стікерів, emoji, GIF-анімацій, масок для відеодзвінків і інструментів для малювання.

А батьківський контроль? Messenger Kids контроль родителей

Що стосується функцій батьківського контролю, у дорослих користувачів є можливість доступу до листування та збереженим викликам дитини через повну версію месенджера. Повідомлення Messenger Kids не можна видалити або приховати, тому батьки завжди можуть стежити за онлайн-життям своїх дітей.

Кожен новий контакт обов’язково повинен отримати схвалення дорослого. Можлива віддалена блокування. Дитина може сам повідомити про неприйнятній поведінці співрозмовника, і в цьому випадку довірений дорослий отримає повідомлення про можливу проблему.

А в ньому є реклама?

В програмі немає реклами, воно повністю безкоштовно для всіх мобільних платформ, але поки доступно для жителів США і деяких інших регіонів. Щоб встановити Messenger Kids на iPhone або iPad на території Росії, потрібно створити Apple ID для тієї країни, де додаток вже доступно.

До речі Facebook останнім часом багато всього цікавого творить. Ось недавно ще поміняли

Джерело: http://ua-games.com.ua/