Автоматична розсилка на email і ВК стала реальна в домашніх умовах

141

Від автора: добрий день, дорогі друзі! Зараз я розповім вам про те, чи можлива автоматична розсилка в домашніх умовах. Так уже повелося, що для багатьох навіть досвідчених користувачів ПК, провести цю процедуру повністю здається нереальним. Поспішаю вас порадувати — для цього вже є всі необхідні сервіси. Давайте більш детально розберемо всю процедуру.

Для чого можуть знадобитися e-mail розсилки?

Найчастіше способами email авторассылок користуються компанії, які мають потребу в масовому донесенні інформації до реципієнта. У вашій діяльності можуть відбутися певні події, які будуть вимагати виконання даної процедури:

Автоматична розсилка на email і ВК стала реальна в домашніх умовах

Акції та програми лояльності. При організації будь-яких подібних рекламних і маркетингових процесів поінформувати аудиторію у великій кількості логічно, але окремо кожного — правильно і необхідно.

Будь-яка робота в сфері послуг, або якщо ви є бізнес-тренером.

Вихід нового товару або послуги.

Насправді, даний вид реклами не завжди прийнятний і повинен бути оцінений щодо кожного конкретного випадку.

Зовсім інше питання — авторассилка і розкрутка повідомлень Вконтакте. Проблемою стає безпосередньо робота з сервісом, який оцінює будь-яку співпрацю з великою аудиторією однаковими фразами, жорстоким спамом, і закінчується ще на фазі зародження. Так, порядком простіше, якщо ви маєте велику кількість передплатників у групі, і зовсім інша справа, якщо тільки починаєте бізнес.

Що потрібно для якісної розсилки?

Природно, для будь-якої роботи вам знадобляться вихідні дані, які допоможуть чітко вплинути на модель поведінки цільової аудиторії. Багатьом це здасться складним процесом — однак якщо робота буде виконуватись правильно з самого початку, ви безумовно отримаєте потрібну кількість електронних адрес і донесете цінну інформацію до вашої аудиторії.

Другим пунктом я ставлю весь необхідний технічний функціонал. Програми авторассылок не завжди відповідає тим вимогам, які перед ними ставите. Деякі компанії-виробники можуть встановлювати завищені ціни, а безкоштовні варіанти або не працюють, або роблять це з ряду геть погано.

Третє — якісний копірайтинг. Пам’ятайте, що розіслати повідомлення — це важливо, але зміст цього меседжу, якщо його складе не професіонал, призведе до заниженими показниками конверсії. Додатково до цього, ніхто не застрахований від наявності граматичних і синтаксичних помилок, які викликають у клієнтів негативні емоції і повна байдужість до всього повідомленням.

Автоматична розсилка на email і ВК стала реальна в домашніх умовах

З якими труднощами ви стикаєтесь?

Звичайно, не можна отримати ідеальний результат від масової розсилки. Бачте, точкове спілкування з клієнтами та безпосередня робота з кожним з них звичайно призводить до кращого результату. Які ще проблеми стануть перед вами:

Дуже маленький відсоток читання подібних розсилок. Велика кількість реклами у наш час призвело до того, що навіть відкрити повідомлення не завжди здатний кожен одержувач.

Дані способи донесення інформації найчастіше розцінюються як звичайний СПАМ і абсолютно не сприймаються споживачем.

Поширеність таких способів серед компаній призводить до того, що ваше повідомлення буде просто валятися серед кількох сотень подібних і буде таким же непримітним.

При створенні бази даних, багато черпають електронні адреси з форми, яку клієнти заповнюють при реєстрації на сайті. Досить часто відвідувач вводить помилковий адресу, щоб не засмічувати особисту електронну пошту.

Не переживайте, метод розсилок малоефективний, але, якщо ви володієте потрібними знаннями, багато коштів ви на нього не витратите.

Як вибрати правильний сервіс?

На просторах інтернету є не так багато ресурсів, які можуть допомогти оптимізувати процедуру розсилок ВК. Основними критеріями при виборі такого сервісу повинні бути:

функція авторассилкі/масової розсилки як по групах ВК, так і в особистих повідомленнях;

збір VK лідов на різних сайтах і з націлювання ВК;< /p>

можливість сегментування бази клієнтів (наприклад, з допомогою тегів);

облік поведінки передплатників;

поєднання з все ще популярною email розсилкою;

можливість збору та аналізу статистики.

Поки що всім цим критеріям відповідає тільки сервіс SocialSend, який почав функціонувати не так вже й давно, але вже завоював довіру сотень користувачів по всьому світу.

Унікальність проекту в тому, що ви можете виконати всю процедуру менше ніж за 9 хвилин, не вдаючись до допомоги професіоналів.

Також сервіс дозволяє обійти СПАМ-фільтри і забезпечити попадання повідомлення в папку «Вхідні».

Ви обходите зіткнення з поштовими компаніями, у яких потрібно отримувати дозвіл на проведення розсилки. Іноді домогтися її не так вже і просто.

Ви уникнете всіх технічних моментів і не будете мати потребу в дорогому найманій праці комп’ютерних інженерів.

Таким чином, можу сміливо рекомендувати цей варіант тим, хто хоче створювати дійсно прибуткові авторассилкі, а не поповнювати розділ «Спам» в поштових скриньках вашої цільової аудиторії.

Сподіваюся, ця інформація була для вас корисною. Бажаємо вам удачі і мільйон нових клієнтів!