Affiliate — афілійований маркетинг в OpenCart: частина 1

336

Від автора: фреймворків для e-commerce афілійований маркетинг став важливою особливістю в наборі інструментів. Можна знайти його включеним в самому ядрі в більшості інфраструктур e-commerce. Так і для OpenCart! У цій серії статей з трьох частин ми збираємося вивчити афілійований маркетинг в контексті OpenCart. Розглянемо процес створення і схвалення партнерських відносин, а також те, як комісія працює для афілійованих осіб!

У цій першій частині ми розглянемо зовнішній розділ філії. Я припускаю, що ви використовуєте останню версію OpenCart 2.0.x. З урахуванням сказаного це так само корисно для більш ранніх версій з кількома винятками. В останній версії розділ Affiliate OpenCart був переміщений в меню «Marketing» , але був частиною меню «Sales» в більш ранніх версіях.

Основна концепція аффилированного маркетингу

Перш ніж рухатися далі, спробуємо зрозуміти основи аффилированного маркетингу. Це важливий метод, який збільшує продажі і репутацію інтернет-магазину. Афілійована особа є юридичною особою, яка відповідає за напрямок більше трафіку на ваш сайт, збільшуючи ймовірність продажу і, нарешті, загальний дохід. Від кожного продажу, зробленої на сайті через філії, існує певна комісія! Іноді це називають також продажем рефералів.

Для більшого розуміння розглянемо простий приклад використання. Припустимо, що ви створили красивий веб-сайт, який продає книги. Він відмінно працює, і ви задоволені результатами. В останню зустріч з друзями ви дізналися, що вони також ведуть блоги і сайти e-commerce. Отже, у вас з’явилася ідея, і ви пропонуєте їм певну суму комісійних, якщо вони розміщують книжкові оголошення на своїх сайтах, які збільшують трафік на вашому сайті. Але як ви дізнаєтеся, звідки користувач перенаправляється на ваш сайт? Ви вирішуєте створити унікальний код для кожного з ваших друзів, і цей код буде частиною URL-адреси. Таким чином, ви дізнаєтеся, з якого сайту був перенаправлений користувач на ваш сайт, і якщо користувач купує продукт, ваш друг отримує комісію!

В цілому, це вигідна ситуація для вас обох — ви збільшили свої продажі, а ваш друг створив пасивний дохід! Хіба це не здорово? Таким чином, ви використовували концепцію аффилированного маркетингу! І так, вашим друзям не обов’язково, щоб сайти перенаправляли користувачів на ваш сайт — вони можуть просто створити свою «партнерське посилання» та передати її своїм друзям. Тут важливо те, що «Партнерський код» створює комісію!

Affiliate — афілійований маркетинг в OpenCart: частина 1

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Афілійований маркетинг в OpenCart

Як я сказав раніше, афілійований маркетинг — це вбудована і проста у використанні функція OpenCart. Ви можете створити афільовану обліковий запис з front-end або з back-end. Після створення адміністратор повинен схвалити цей обліковий запис, щоб партнер міг почати створювати свої посилання для продуктів. OpenCart забезпечує приємний інтерфейс під front-end для управління розділами філій. Ми розглянемо це в наступній частині серії, так як в цій частині ми розглянемо секцію back-end.

Увійдіть в back-end OpenCart і перейдіть до Marketing> Affiliates. Це призведе до гарного інтерфейсу Affiliates, як показано на наступному скріншоті. Він відображає список всіх філій, доступних на сайті. Він також надає інтерфейс для фільтрації списку філій на випадок, якщо у вас занадто багато — вітаю, якщо це так!

Affiliate — афілійований маркетинг в OpenCart: частина 1

В якості короткого викладу він показує основну інформацію про філіях і про те, який баланс для них є. Як ви, напевно, здогадалися, balance — це сума, зароблена афілійованою особою через реферальні продажу! В останньому стовпці «Action» є три значки, які вказують статус філії. Зелений значок «thumbs up» вказує на схвалений статус партнера — ми побачимо це у дії в наступному розділі. Помаранчевий значок «lock» вказує, заблокований філія чи ні. Як правило, незатверджений партнер заблокований, якщо він перевищує допустиму кількість спроб входу в систему. Нарешті, останній значок «blue» дозволяє редагувати інформацію партнера.

Налаштування філій за допомогою Back-End

Тепер створимо нового партнера, натиснувши на значок + в правому верхньому куті інтерфейсу Affiliates.

Affiliate — афілійований маркетинг в OpenCart: частина 1

На першій вкладці «General» введіть основну інформацію про філію. Важливим полем тут є «Tracking Code», який унікальний для всіх філій. Філії будуть використовувати цей код, просуваючи ваші товари на своєму сайті! Потім перейдіть на вкладку «Payment Details».

Affiliate — афілійований маркетинг в OpenCart: частина 1

Це екран, в якому зацікавлена більшість афілійованих осіб! Поле «Commission» використовується для визначення відсотка від загального порядку, який буде розповсюджений серед афілійованих осіб як реферального комісії. Серед інших полів, поле «Payment Method» дозволяє вам вибрати бажаний спосіб оплати афілійованою особою. Нарешті, коли ви вибираєте спосіб оплати, вам необхідно ввести відповідну інформацію. Наприклад, якщо ви вибрали PayPal , вам потрібно ввести обліковий запис PayPal для аффилированного особи. Таким же чином, якщо ви вибираєте Bank transfer, запитується відповідна інформація!

Тепер, як тільки ви заповните всю інформацію, натисніть кнопку «Save».

Підтвердження філій

Ви думаєте, що додали афілійованої особи з бази даних, і все зроблено? Насправді це не так, вам все одно потрібно схвалювати кожного афілійованої особи з back-end. Перейдіть до Marketing > Affiliates в back-end.

Affiliate — афілійований маркетинг в OpenCart: частина 1

Якщо в списку філій зелений значок «thumbs up» активний, це означає, що партнер ще не затверджений. Натисніть на цей значок, щоб схвалити партнерство! Філії повинні бути схвалені і включені до того, як вони зможуть отримати комісію!

Отже, це було перше. Скоро я повернуся з другою частиною, яка пройде через копію front-end.

Висновок

В цій частині я розповів про основи аффилированного маркетингу і про те, як почати роботу з філією в OpenCart. Ми також створили і схвалили філія з back-end. Сподіваюся, вам сподобалося.

Affiliate — афілійований маркетинг в OpenCart: частина 1

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення