5 нестандартних, але дуже цікавих браузерів для Windows і Mac

301

Основна тенденція сучасного суспільства – всіма силами уникати мейнстріму. Однак коли справа стосується технологій, люди схильні вибирати відомих виробників, чия репутація перевірена часом і мільйонами інших користувачів.

Абсолютна більшість, здається, повністю досить чотирма основними браузерами, представленими на ринку – Internet Explorer, Google Chrome, Opera і Firefox.

Багато хто навіть не припускають, що є альтернативні варіанти. Ця інформаційна обмеженість призводить до того, що користувачі втрачають масу цікавих можливостей, з якими робота в інтернеті могла б стати зручніше і безпечніше.

Citrio – швидкий завантажувач

Citrio browser

Цей браузер створений на базі Chrome і дуже схожий на нього за дизайном і функціоналом. Ви навіть можете увійти в обліковий запис Citrio через обліковий запис Google і перенести в нього існуючі налаштування. Однак Chrome не має цілого ряду корисних функцій, якими ви можете скористатися у Citrio. Наприклад, потужний менеджер завантаження.

Завантаження об’ємних файлів через Citrio відбувається в 2-3 рази швидше, ніж у звичних браузерах. Ще один приємний бонус для користувачів – це можливість скачувати відео з будь-якого сайту одним кліком. При програванні відео у правій частині плеєра з’являється маленька жовта кнопка, натиснувши на яку, ви можете зберегти файл на свій комп’ютер. Також Citrio має вбудований проксі-менеджер для зміни вашого реального IP-адреси при веб-серфінгу.

Браузер доступний для ос Windows і Mac OS.

Завантажити

Slimboat – повністю настроюється браузер

Slimboat browser

Відразу після установки його дизайн може здатися дещо застарілим. Але незабаром ви переконаєтеся, що Slimboat підтримує імпорт закладок з інших браузерів. Випадаючі меню, безліч опцій і функцій дадуть вам практично необмежений потенціал налаштувати програму на свій смак.

У меню «Вид» є все, щоб стилізувати його під сучасну Windows або зробити затишним оплотом мінімаліста. Меню «Інструменти» ще цікавіше – там ви знайдете кнопки соціальних мереж, блокувальники спливаючих вікон та ін

Slimboat піклується про конфіденційність користувачів. Серед його опцій є можливість очищення історії по доменному імені. При цьому Slimboat не позбавлений важливих стандартних інструментів начебто очищення кеш, куки і пошукових запитів.

Підтримує Windows, Linux і Mac.

Завантажити

Orbitum – красивий і соціально-орієнтований

Orbitum browser

Основне і фактично єдина відмінність Orbitum від інших браузерів – інтегроване вікно чату з 3 соціальних мереж (ВКонтакте, Facebook і Однокласники). Це означає, що ви можете вести листування з друзями прямо з панелі, розташованої у вікні браузера.

Ви можете увійти під всі облікові записи одночасно, вибрати свій режим офлайн або онлайн. А можете зовсім відключити панель і перейти в звичайний режим, якщо спілкування занадто відволікає від важливої діяльності. Всі інші інструменти виглядають і працюють майже так само, як Google Chrome.

Такий браузер хороший для тих, хто любить спілкуватися в робочий час, але не хоче, щоб начальство або колеги бачили вкладки соціальних мереж на робочому ПК.

Orbitum доступний для ос Windows і Mac OS.

Завантажити

Sleipnir – браузер з оригінальним режимом перегляду вкладок

Sleipnir browser

Sleipnir має стильний сучасний інтерфейс, вгорі розташована панель з зменшеними зображеннями відкритих вкладок. По ній завжди легко знайти потрібну сторінку. Браузер підтримує жести миші, може сортувати вкладки за групами і захищати вибрані сторінки від випадкового закриття.

Якщо ви використовуєте Sleipnir на комп’ютері та мобільному пристрої, ви можете синхронізувати закладки на всіх платформах. Ще одна цікава особливість – функція Sleipnir Linker. З її допомогою ви можете надсилати текстові повідомлення на свій смартфон або планшет прямо з браузера, відкритого на комп’ютері. Єдиний недолік Sleipnir – це те, що він не підтримує встановлення розширень. Але незважаючи на це, його варто спробувати.

Sleipnir – це, мабуть, єдиний браузер, який можна назвати істинно кросплатформним, оскільки він доступний для всіх настільних комп’ютерів (Windows, Mac OS) і мобільних пристроїв (iPhone, Android, Windows Phone, BlackBerry).

Завантажити

Epic – повна конфіденційність

Epic browser

Цей браузер виходить в інтернет виключно в режимі інкогніто, але це не заважає йому зберігати логіни та паролі. Додаток не записує історію вашого серфінгу, блокує куки, рекламу, трекери і навіть показує, скільки саме трекерів було заблоковано на тому чи іншому сайті. Він повідомить вам, відстежується ваша активність в інших браузерах. Маленький значок парасольки зверху відкриває доступ до декількох функцій безпеки, які можуть бути активовані або відключені на кожному окремому сайті.

У Epic є власна пошукова система, і ви не можете змінити її на іншу. Браузер не пропонує перевірку URL або автопереведення. Зате у нього є вбудований проксі, з допомогою якого ви можете змінити свій IP-адресу за один клік. Побудований на базі Chrome з відкритим вихідним кодом, Epic має знайомий інтерфейс з усіма параметрами і функціями, розташованими прямо там, де ви звикли їх бачити.

Браузер Epic доступний для ос Windows і Mac.

Завантажити

У чому альтернативні браузери схожі?

Ознайомившись з альтернативними браузерами, ви можете помітити, що у них є спільні риси. Більшість з них засновані на Chrome або Firefox, оскільки ці два браузера є проектами з відкритим вихідним кодом.

Альтернативний браузер зазвичай виходить краще за рахунок того, що у нього є всі основні функції оригіналу і ряд власних. Ще одна перевага полягає в тому, що якщо користувач тривалий час використовує Chrome або Firefox, йому не складе праці переключитися на одну з унікальних альтернатив і спробувати щось нове.

Джерело: http://kbcsecurities.com.ua/