3 кроки, які допоможуть вам не відстати від шалених темпів розвитку Front-End розробки

264

Від автора: Front End розробка активно розвивається… розумні люди навіть кажуть, що темпи її розвитку наздоганяють більш традиційні типи програмування, такі як бек-енд або розробку настільних додатків в цілому.

Деякі з нас почали працювати з HTML / CSS / JS більше десятка років тому і сьогодні ми вже пишемо CSS в JS або JS в NodeJS або навіть щось типу HTML в JSX… Здуріти, так?

Якщо вам важкувато завжди залишатися в курсі всіх новинок нашої галузі, я пропоную дотримуватися цих 3 нестандартних принципів, щоб бути завжди на крок попереду прогресу.

1. У сервісу Can I use є розділ новин!

Цей чудовий сервіс створений не тільки для абсолютно точної перевірки автопрефиксера (який використовує Browserlist). Ви можете знайти інформацію про кожну нову фічу фронт-енду у розділі Новини https://caniuse.com/#info_news

3 кроки, які допоможуть вам не відстати від шалених темпів розвитку Front-End розробки

Дійсно круто почитати про це, а потім можна перейти на сайт MDN, щоб дізнатися більше…

2. Плани браузерів

Як ми знаємо, що Chrome і Firefox додають нові функцію досить часто. Не відставати від змін дуже нелегко, але, на щастя, хтось придумав таку штуку.

3 кроки, які допоможуть вам не відстати від шалених темпів розвитку Front-End розробки

Репозиторій на Github «Плани браузерів» від автора Шиме Видаса – це найбільш актуальний і точний список планів браузерів. Якщо ви хочете знати, яку наступну функцію очікувати, додайте в закладки цей сайт і насолоджуйтеся — https://github.com/simevidas/browser-intents

3. Плани на ECMAScript

А до цього потрібно підготуватися… комітет tc39 дуже відвертий з приводу того, що вони роблять для майбутнього JavaScript. Це означає, що всі плани розміщені на Github.

3 кроки, які допоможуть вам не відстати від шалених темпів розвитку Front-End розробки

Так що обов’язково ознайомтеся з репозиторем планів від tc39. Не забувайте його регулярно переглядати і тоді у вас більше не буде відчуття, що нові функції JS виходять щотижня, і ви не встигаєте за ними — https://github.com/tc39/proposals

4. Microsoft Edge — бонус!

У Майкрософта нарешті з’явився постійно актуальний браузер. Вони нещодавно взяли до себе в команду Шона Т. Ларкіна і цей факт подарував надію на майбутнє Internet Explorer, ой, я мав на увазі Edge. Статус платформи MS Edge дає інформацію про поточний стан і плани на майбутнє браузера Microsoft — https://developer.microsoft.com/en-us/microsoft-edge/platform/status/

Виконуючи ці рекомендації час від часу, ви зможете знати про всі нюанси, які нас очікують, краще своїх друзів і колег. Будьте в темі!