Завантажити subway surfers (мод: багато ключів і грошей) на андроїд

18

subway surfers (мод: багато ключів і грошей) – барвистий раннер в якому ви будете допомагати джеку і його друзям тікати від озлобленого поліцейського з собакою. Біжіть якомога швидше долаючи перешкоди у вигляді рухомих поїздів і залізничних шлагбаумів, стрибайте на вагони, ковзайте під низькими перешкодами і збирайте золоті монетки.

З кожним кроком швидкість гри буде зростати, так що доведеться проявляти свою реакцію і швидкість в прийнятті рішень. Під час забігу будуть з’являтися бонуси, підбирайте їх, так грати буде цікавіше, а найголовніше вигідніше. Тобто наприклад якщо зловити магніт, то все монетки автоматом будуть збиратися, або знайдіть реактивний ранець, він підніме персонажа вгору, а там знаходяться сотні монеток.

За зароблену ігрову валюту можна розблокувати нових персонажів, поліпшити навички, а так само закупитися бонусами. Графіка в hd якості і дуже красива, присутні супер ефекти і відмінна анімація. Управління просте, герой сам біжить, а ви тільки свайпамі вказуєте боку куди ухилятися від перешкоди.