Завантажити adobe lightroom premium (повна версія) на андроїд

21

adobe lightroom premium – найпотужніший, інтуїтивно зрозумілий фоторедактор для телефонів і планшетів андроїд, який допоможе вам в лічені хвилини і без особливих знань обробити фотографії для соціальних мереж або ж особистих альбомів. Створюйте красиві фотороботи в кілька кліків, а якщо не зможете розібратися, то в програмі присутній докладний інтерактивне керівництво, з покроковим процесом навчання.

Численні інструменти і функції допоможуть обрізати зображення до потрібних співвідношень сторін, а так само відредагувати фото, застосувавши унікальні фільтри і яскраві спецефекти, налаштувавши яскравість і колірну палітру і все в такому дусі. А для самих ледачих користувачів є автоматична обробка, просто натисніть відповідну кнопку і через мить отримаєте максимально відповідний результат.

У преміум версії програми адобе лайтрум доступні унікальні можливості, зокрема ви можете за допомогою кисті видаляти будь-які об’єкти на зображенні і детально проводити ретуш, коригувати тільки потрібні вам ділянки фото, буде доступна пакетна робота і багато іншого. Всі свої роботи можна зберегти в найвищій якості і розширенні, а потім поділитися ними зі своїми друзями.