Запис ігрового процесу багатокористувацької гри project winter

21

У зв’язку з виходом багатокористувацької гри project winter наplaystation 4 і nintendo switch на каналі nintendo hall було опубліковано відео, що демонструє тридцять дві хвилини ігрового процесу. Вартість гри в playstation store становить 1219 рублів, а в eshop — 1 799 рублів. Раніше в 2019 році гра вийшла на pc в steam, після чого в січні 2021года пішов реліз на xbox one.

Project winter-багатокористувацька гра для 8 гравців, заснована на соціальній маскуванні і виживанні. Щоб врятуватися, вижили необхідно спілкуватися і працювати в команді. Збирайте ресурси, ремонтуйте споруди і підкорюйте дику природу.

Але будьте обережні! серед вас є зрадники, які будутстановіться все сильніше по ходу гри. Ними рухає лише одна мета-за всяку ціну перешкодити вижили врятуватися.

Ключові особливості:

  • доживіть до порятунку. Ви — вижив, який опинився срединезнакомцев. Вам доведеться збирати ресурси, боротися зі стихією івиконувати різні завдання — все заради того, щоб викликати рятувальний транспорт.
  • таємні ролі. Серед тих, що вижили ховаються невідомі особи. Зрадники знають ролі один одного,а ті, що вижили не знають, хто саме з них — зрадник. Мета зрадників-перешкодити вижівшімспастісь, але так, щоб їх не розкрили і не вбили.
  • командна робота. Ті, що вижили не зможуть врятуватися, якщо небудуть працювати спільно. Гравцям, що відбилися від команди, буде важковижити. Вони можуть загинути в лісі або стати легкою здобиччю дляпредателей.
  • спілкування. З іншими гравцями можна спілкуватися разнимиспособами: з усіма знаходяться поруч за допомогою голосового чатаілі з кожним окремо за допомогою приватних радіо-каналів.також можна використовувати текстовий чат і емоції. Якщо ті, що вижили небудуть спілкуватися один з одним, вони не зможуть виконати свої завдання через зрадників.
  • обман і зрада. Зрадники в меншості, і спочатку гри вони слабкі. Вони можуть впровадитися в ряди тих, що вижили івтертися до них в довіру, накопичуючи тим часом сили. Ті, що вижили, не можуть довіритися на сто відсотків, і зрадники могутвоспользоваться цим, налаштовуючи вижили один проти одного.