Яндекс запускає сімейну оплату своїх сервісів

21

У сервісах яндекса тепер можна розплачуватися сімейною картою. Потрібно тільки додати банківську карту в яндекс id або вибрати одну з уже прив’язаних, створити сімейний аккаунт, додати учасників і налаштувати ліміт – в рублях або іншій валюті.

Подружжю, наприклад, буде зручно оплачувати поїздки на таксі або доставку їжі з лавки, а літнім батькам – користуватися сімейною картою, щоб робити покупки на маркеті. А напередодні нового року у близьких людей буде можливість самостійно вибрати подарунки і оплатити їх онлайн в сервісах яндекса.власник сімейного аккаунта може встановити різні ліміти по карті-денний, тижневий або місячний для кожного члена сім’ї. За допомогою пуш-повідомлень і в особистому кабінеті яндекс id власник аккаунта буде регулювати ліміт, налаштовувати його, відстежувати витрати і перевіряти історію операцій по сімейній карті.

Поки учасники сімейного аккаунта можуть користуватися сімейною картою в таких сервісах яндекса, як маркет, їжа, таксі, лавка, кінопошук, драйв, подорожі, ігри та доставка – список сервісів може налаштувати власник карти.

Зараз сімейний аккаунт складається з чотирьох осіб, надалі кількість учасників планується збільшити. Оплачувати покупки можна як грошима з банківської карти, так і балами плюса. Учасники обов’язково повинні мати підтверджений номер телефону в акаунті яндекс id – так вони зможуть отримувати повідомлення про свої покупки і просити збільшити ліміт по карті.

Зараз сімейна оплата вже доступна частині користувачів яндекса і найближчим часом з’явиться у інших.