Як видалити funday24.ru

20

Що ж таке цей сайт funday24.ru? по суті, це пародія на пошукову систему яндекс, яка нічого хорошого собою не представляє і встановлюється на комп’ютер користувача без його відома. Ресурс занадто сильно обвішаний рекламою від гугл, на ньому величезна кількість статей, велика їх частина не несе ніякої користі – це звичайна жовтизна, не більше того. Як пошуковик сайт також розглядати не варто. Якщо ви хоч раз намагалися скористатися ним в якості пошукача, напевно встигли в цьому переконатися – по введеним запитам можна знайти величезну кількість шкідливих сайтів. Що ми маємо в сухому підсумку? сайт ніякої користі не несе і з ним потрібно якомога швидше розпрощатися. Мета нашої статті-розповісти вам, як видалити funday24.ru. Приготуйтеся до пошуку “останків” цього жахливого ресурсу, щоб попрощатися з ним раз і назавжди.

Як сайт встановлюється в якості стартової сторінки без дозволу користувача?

Велика частина користувачів навіть не підозрює, що в інтернеті потенційних загроз і вірусів, які можуть відбитися на роботі вашого комп’ютера, ноутбука або планшета на windows настільки багато, що їх і порахувати нереально. Скажемо більше, якщо у вас стоїть дорогущий ліцензійний антивірус – це також не рятує вас від усього. Тому що потрібно читати угоди, що йдуть в комплекті з файлами – найчастіше саме в них ховаються умови, підтверджуючи їх, ви даєте право зловмисникам взаємодіяти з вашою операційною системою і файлами браузера. В общем-то, саме так подібні сайти потрапляють на стартові сторінки.

Наприклад, ви зайшли на популярний сайт, звідки постійно скачували музику. Але адміністратор вирішив поекспериментувати і впровадив нову систему скачування пісень, завдяки якій він заробляє додаткові гроші. Ви завантажуєте на комп’ютер улюблену пісню, а разом з нею встановлюється якесь марне додаток і це в кращому випадку, в гіршому ж-це може бути і шкідливий код. Саме так головною сторінкою вашого браузера став сайт funday24.ru. Якщо ви помітили, що скачується файл формату .exe замість того ж. Mp3-значить, це установник, будьте пильні з його використанням-відкрийте розширені налаштування і зніміть всі галочки, нічого хорошого вони не принесуть. А ще краще-почніть завантажувати пісні з іншого ресурсу, що не поширює подібні установники.

Інструкція: як видалити сайт funday24.ru

Для початку необхідно відкрити налаштування основного браузера. Покажемо на прикладі google chrome: 1. Кількома по меню, випадає список, де потрібно вибрати “налаштування”;

2. Переконайтеся, що там немає ні найменшої згадки вищезгаданого ресурсу.

3. Якщо він є, просто зітріть посилання і впишіть замість неї yandex.ru – за замовчуванням при включенні браузера буде відкриватися головна сторінка пошуку яндекс.

Ту ж процедуру необхідно виконати і з іншими браузерами. У разі, якщо нічого не змінилося, доведеться залізти до реєстру:

1. За допомогою клавіш windows + r відкриваємо вікно “виконати”;

2. Вводимо туди ” regedit “(без лапок) і натискаємо на клавішу enter;

3. Після чого відкривається сам редактор реєстру, вбудований в систему windows;

4. Далі потрібно в активному вікні програми одночасно натиснути клавіші ctrl + f, відкриється рядок пошуку (або” правка “>” знайти…”);

5. Вписуємо туди адресу сайту і натискаємо на кнопку “знайти далі”;

6. Видаліть всі знайдені результати, після чого про всяк випадок повторіть процедуру ще раз.

Тепер цей ресурс назавжди зникне з вашого браузера. Наостанок нагадуємо, що потрібно ретельніше читати угоди і завжди знімати всі “галочки” в установниках, а краще і зовсім уникати їх!