Як вигідніше подорожувати по Україні.

7-19-2018

Як вигідніше подорожувати по Україні.

Думаєте, подорожі вам більше не по кишені. Ви просто їх готувати не вмієте. Відпустку і зараз може бути досить бюджетним. Почитайте поради досвідчених мандрівників, експертів інтернет — пошукачів Skyscanner, Momondo і онлайн — сервісу DaTravel. І головне — не шкодуйте часу на пошуки і не бійтеся несподіваних пропозицій. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить на поезд билет онлайн.
Купуйте квитки на літак заздалегідь. Найдешевші квитки на літак дістаються тим, хто бронює їх за 29 тижнів до поїздки — тобто за 7 місяців. В цьому випадку можна заощадити 12%, підрахували в Skyscanner. Щоб отримати вигідний тариф, треба замовляти квитки прямо зараз. Разорительнее всього, звичайно, брати квитки прямо перед вильотом вони обходяться на 15% дорожче середньої ціни.
Починайте пошук не з сайтів авіакомпаній, а з агрегаторів (метапоисковиков): skyscanner. Вони збирають пропозиції сотень авіакомпаній та квиткових агентств, сортують за різними критеріями (ціна, час вильоту, кількість стикувань), а потім перенаправляють вас туди, де продається квиток.