Як вибрати ставки на теніс

8-28-2019

Стратегії ставки на спорт можуть класифікуватися за багатьма категоріями, в тому числі і за ступенем ризику. У цій статті піде мова про стратегії гра на маленьких коефіцієнтах, яка відноситься до категорії ризикованих.
Також хочемо вам порекомендувати https://gor1lla.org/stavki-tenis, тут у вас є усі шанси на вийграш.
Особливість цієї стратегії полягає в кропіткій відборі ставок з малими коефіцієнтами. Це було б не критично для консервативних стратегій, де розмір ставок не великий, а коефіцієнти дозволяють вигравати більше з кожної ставки. В іншому випадку ставки за даною схемою будуть мінусовими. Краще всього для стратегії ставок за маленьким коефіцієнтами підходять тотали і фори, а не експрес. Але не основні, а завищені або занижені. Більш просунуті гравці використовують стратегію ставок за маленьким коефіцієнтів в наступному вигляді – вони варіюють розмір ставок, у букмекерській конторі, в залежності від коефіцієнтів, а також уникають зовсім невигідних ставок, які не збільшать банк суттєво.
Як і будь-яка інша, ця стратегія має свої плюси і мінуси, перерахуємо їх.
Якщо ви уважно вивчили особливості ставок на маленькі коефіцієнти, то з високою ймовірністю у вас вийде досягти успіху, використовуючи цю стратегію. Все що нижче не має сенсу навіть обговорювати, а коефіцієнти 1, 45 і вище підходять для інших, більш консервативних стратегій. Шукайте маленькі не в розпису до початку події, а в лайв. Чим менше часу триває подія, на яку ви поставили крупно по маленькому коефіцієнту, тим безпечніше для вас буде дана стратегія. Не включайте маленькі коефіцієнти експрес. По — перше, це зовсім незначно збільшить загальний коефіцієнт експреса, а по — друге, великі ставки на експреси — це майже завжди зведення ігрового банку до нуля. Ставте на безпечні тотали і фори.
Варіюйте розміри ставок на маленькі коефіцієнти. Стратегія ставок за маленьким коефіцієнтів – це не найкращий варіант, придуманий для гри проти букмекерів, особливо для недосвідчених гравців. Вона сповнена ризику і не так приваблива в плані прибутку, адже розмір ігрового банку збільшується дуже повільно, а стрімко скорочується. Але якщо ви все — таки вирішили застосувати цю стратегію на практиці, почніть невеликого банку, щоб оцінити її динаміку і наскільки вона підходить вам удачі. Поділитися посиланням: Натисніть кнопку, щоб поділитися на Twitter (Відкривається в новому вікні). Натисніть тут, щоб поділитися контентом на Facebook. Коефіцієнти, ставки та прогноз на Bellator .
Олексій Татів — Илунга Макабу. Коефіцієнти, ставки та прогноз на титульний бій. Коефіцієнти, ставки та прогноз на титульний бій.