Як вибрати Курси по інтернет-маркетингу

7-4-2019

Как выбрать Курсы по интернет маркетингу
Заняття в невеликих групах з провідними експертами галузі.
Також хочемо вам порекомендувати https://rating.seoware.ua/courses
Після проходження курсу ви зможете вести рекламу самостійно, ставити і контролювати завдання.
Ви навчитеся настроювати і вести рекламу в Google AdWords , планувати бюджет, працювати з лічильниками, аналізувати трафік.
В ході курсу ви познайомитеся з основними соц.
Інтенсивні курси — вибір тих, кому знання потрібні тут і зараз.
Курси по інтернет – маркетингу очні.
Реклама в соціальних мережах (SMM та таргетована реклама). Відвідував безкоштовно багато семінари ОЦ, а курсом вирішив закріпити отримані знання.
Практично на кожному занятті дізнавався щось нове, сподобався весь курс.
З того, що не сподобалося і це пропозиція щодо покращення – розділив би людей за рівнем знань, щоб лектор не втрачав час на учасників з нульовим рівнем знань, а міг приділити час на ключові моменти і побільше розповісти. Результати побачив через кілька місяців після проходження курсу, коли вже оновилася вся статистика після зміни налаштувань за методикою курсу.
Дивишся і аналіз вже по – іншому ведеться.
Поки ще не встиг реалізувати всі отримані знання, оскільки не вистачає для цього часу. На курс прийшов, щоб просувати свій сайт, також займаюся просуванням декількох інших сайтів. Раніше відвідував деякі безкоштовні семінари. Дуже сподобалася манера викладу Євгена Костіна. В цілому все відмінно, курс дозволив систематизувати інформацію. З недоліків — вважаю, що потрібно робити більший акцент на практичну роботу, не все встигав реалізовувати (можливо, це і моя вина, в силу зайнятості). Також негативний момент в тому, що були учасники з різним рівнем знань і часто озвучувалися якісь вчинені ази. Пропозиції: зробити акцент на підтримку після навчання. Ну і хочеться продовження даного курсу, ще якийсь більш професійний рівень, для більш просунутих — більш складний і високопрофесійний.
Прийшла на курси не як сеошник, а як людина, який хотів зрозуміти суть просування, щоб надалі навчитися ставити правильні завдання своїм співробітникам. Також, щоб потім мати можливість проконтролювати їх роботу. Сміливо можна сказати, що вирішити проблему вдалося, так як процес постановки завдань зараз налагодився.
Файли «cookies» будуть збережені в пам’яті вашого пристрою (ЕОМ).