Як вибрати акумулятор для ноутбука

8-16-2019

Как выбрать батарею для ноутбука
Тоді ми слабо уявляли з якими проблемами китайського зодчества нам доведеться зіткнутися.
Також хочемо вам порекомендувати https://hp-battery.com.ua/accumulators/pavilion
Хочу розповісти, на що варто звертати увагу при придбанні акумулятора для ноутбука, так і взагалі акумуляторів для мобільних пристроїв.
Стаття про блоки живлення ноутбуків тут.
Дешеві елементи, іноді траплялися явно вже використані елементи, з’ясувати це вдалося після розбору батареї, яку просто повертали через 2 — 3 місяці по гарантії. На елементі виднілися сліди пайки. Саме пайки, що не допустимо при фабричному виробництві батарей. Проблема тут полягає в тому, що літієві елементи живлення дуже чутливі до підвищених температур. Допустима пайка подібних елементів, але дуже короткостроково і без перегріву елемента. Звичайний спосіб з’єднання літієвих елементів — це точкова електрозварювання, коли елементи з’єднуються струмопровідними пластинами через точкове зварювання, яка дуже надійно і головне швидко і без перегріву елемента з’єднує їх між собою.
Кілька разів попадалися батареї, які через дешевих літієвих елементів, після 2 — 4 місяців зберігання на складі могли розплавиться, до пожежі ми, на щастя, не дійшли). Відбувається це знову таки із — за того, що елементи поганої якості, і коли відбувається замикання, швидше за все, літієвих пластин всередині елемента або не спрацьовує захист від замикання, яка повинна бути на кожному елементі. Виглядало це жахливо, раскисший пластик батареї, практично повністю розплавлений корпус.
Проблема роботи електроніки батареї — контролера. Так як літієві елементи заряджаються в спеціальному режимі, акумулятор вбудований контролер заряду. Цей контролер дозволяє контролювати процес заряду для більш ефективного використання елементів живлення. В тонкощі зарядки не буду вдаватися, скажу що це впливає на термін служби батареї, на робочу ємність і її рівень в процесі експлуатації.
В результаті ми маємо непрацюючу батарею.
Роблять вони це для того, щоб не можна було використовувати акумулятори, вироблені не на офіційних заводах від Sony. Але китайські люди), придумали як це можна обходити. З такими, лівими, батареями йде в комплекті програмка, яку потрібно запустити до установки батареї, як правило, і вона зніме цю блокування від виробника.