Як в windows 11 home включити hyper-v, пісочницю і редактор групових політик

27

На відміну від редакції pro , в домашній редакції windows 11 деякі другорядні компоненти недоступні, наприклад, користувачам windows 11 home будуть недоступні вбудований гіпервізор, редактор локальних групових політик і пісочниця. Але їх недоступність не означає їх відсутності у встановленій системі, інакше активація цих компонентів була б неможлива при переході з домашньої редакції на професійну.

Активувавши windows 11 home ключем професійної редакції, користувач виявить, що в системі з’явилися всі три позначені компоненти, втім, оцінити всі їх переваги можна і в домашній версії, скориставшись невеликим трюком, відомим ще з часів windows 10.

Мова йде про команди вбудованої утиліти dism , що дозволяє активувати зазначені компоненти.

Писалися команди для windows 10, але як виявилося, з аналогічним результатом вони працюють і в windows 11.

Щоб спростити нашим читачам завдання, ми вирішили не наводити використовувані команди, а опублікувати вже готові скрипти, які бажаючим активувати hyper-v , пісочницю і редактор групових політик залишиться просто запустити.

Скачайте архів з командними файлами за посиланням:

І розпакуйте.

group policy installer.bat , hyper-v installer.bat і sandbox installer.bat .

Перший активує редактор групових політик, другий включає вбудований гіпервізор, третій дає можливість користуватися пісочницею.

Запустіть всі три файли один за іншим від імені адміністратора.

У відкритому командному рядку вам потрібно буде вибрати опцію “installierer” , ввівши відповідну їй цифру 1 і натиснувши введення.

Дочекайтеся завершення роботи скриптів і перезавантажте комп’ютер.