Як правильно робити епіляцію.

8-30-2018

Як правильно робити епіляцію.

Домашній механічний епілятор – відмінне рішення для дівчат, які люблять самостійно піклуватися про свою красу. Дотримання простих правил гоління ніг епілятором результат надовго збереже шкіру гладкою і красивою без негативних наслідків. Найпопулярнішими і позитивно себе зарекомендували на ринку вважаються епілятори Braun, Philips і Rowenta. Бажано брати машинку з кількістю пінцетів не менше 25, з двома режимами швидкості. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі лазерная эпиляция в киеве.
Насадки на якість депіляції не впливають, а просто роблять процедуру для деяких зон більш комфортною. Депіляція механічним приладом – справа серйозна: волоски висмикується з коренем, що може призвести до запалень, сильного роздратування. Особливо важливо знати правила тим, хто планує скористатися методом у перший раз. Перед тим як епіліровать ноги епілятором необхідно правильно підготувати прилад і шкіру до процесу.
Перед кожною процедурою головка з пінцетами обов’язково обробляється антисептиком (можна використовувати звичайний спирт). Деяким боляче голити ноги машинкою, але часто процес з знеболюючими методами менш сприйнятливий. Рівень чутливості у всіх різний. Багато залежить і від структури волосся: чим вони жорсткіше і товщі, тим болючіше обіцяє бути депіляція. Але можна значно знизити неприємні відчуття від епіляції ніг епілятором, знаючи прості правила. Обсяг епіліруемие зони на ногах досить великий.