Як поставити свою мелодію на дзвінок iphone

18

на перший погляд може здатися, що немає нічого складного в тому , щоб встановити власну необхідну мелодію на дзвінок iphone , проте насправді це можна зробити лише при використанні підключення до персонального комп’ютера і програми itunes. З огляду на те, що закачування своєї мелодії через itunes є платною, більшість користувачів продовжує використовувати в своїх смартфонах стандартні рінгтони, хоча в дійсності, встановити свою власну мелодію не представляє особливих труднощів. Сьогодні я хочу розповісти про те, як встановити свою мелодію на дзвінок iphone не вдаючись до покупки.

Інструкції по установки своєї мелодії на дзвінок iphone

Для початку, необхідно провести підключення вашого смартфона до персонального комп’ютера, після чого запустити програму itunes. У верхньому меню програми необхідно перейти в пункт» файл ” і вибрати підпункт додавання файлу в бібліотеку, після чого вибираємо ту мелодію, яку згодом і будемо встановлювати в якості рингтона.

На наступному етапі необхідно вибрати закачану нами мелодію і запам’ятати 38-секундний інтервал часу – час початок і час кінця, оскільки мелодія, що встановлюється на дзвінок смартфона від apple, не може бути тривалістю більш ніж в 38 секунд.

Черговий крок процесу встановлення мелодії на дзвінок смартфона від apple, полягає в тому, що потрібно клацнути правою кнопкою миші на вибраній нами мелодії, вибрати пункт «інформація», перейти в меню вкладку «параметри» і в пунктах «старт» і «час зупинки» вказати часовий інтервал нашого майбутнього рінгтона та закрити діалогове вікно, натиснувши кнопку «ок». Необхідно підкреслити той факт, що сама мелодія обрізатися не буде, а установка відповідних параметрів необхідна лише для самого дзвінка.

Наступним етапом, потрапивши у вікно itunes, потрібно знову клацнути правою кнопкою миші на обраної нами мелодії і вибрати пункт створення версії в форматі .aac, внаслідок чого, в програмі з’явиться вже обрізаний фрагмент майбутньої мелодії.

Згодом, з огляду на те, що мобільний пристрій для мелодії на дзвінок розуміє виключно формат .m4r, нам буде потрібно перейменувати створений нами урізаний файл мелодії відповідно до вимог мобільного пристрою. Для цього, потрібно одноразово клікнути на обробленої раніше мелодії правою кнопкою миші і вибрати з’явився пункт «показати в провіднику windows».як видно, формат майбутньої мелодії представлений розширенням .m4a, внаслідок чого виробляємо перейменування формату, видаливши старе розширення .m4a, і присвоївши нове .m4r.

Нарешті, на заключному етапі потрібно видалити з itunes урізану мелодію, потім додати в програму перейменований нами в формат .m4r музичний файл.

Після того, як даний процес виконаний, буде потрібно синхронізація комп’ютера з iphone, і мелодію можна буде поставити на дзвінок вашого мобільного апарату, для чого необхідно на смартфоні вибрати пункт «налаштування», потім перейти в розділ меню «звуки» і натиснути на пункт «рінгтон».

Завдяки досить простим діям, можна самостійно забезпечити свій ітелефон різними мелодіями, причому принцип і послідовність дій того, як встановити свою мелодію на дзвінок не зміниться, будь то одна мелодія, або ж кілька.