Як поставити фото в Телеграмі — змінюємо вигляд за допомогою нової аватарки

2

Від автора: ми раді, що ви знову звернулися до нас зі своїм питанням, наш дорогий друг. Цілком можливо, що ви нещодавно стали користувачем месенджера Telegram. Напевно вже встигли встановити на своєму додатку пароль, що захищає його від небажаних вторгнень, додали цікаві вам чати і групи, щоб завжди бути в курсі цікавих подій, але оформити свій особистий профіль руки так і не доходили.

Як поставити фото в Телеграмі — змінюємо вигляд за допомогою нової аватарки

І все тому, що ви не знаєте, як поставити фото в Телеграмі. Зараз ми розповімо вам, як зробити аватарку, завантажити її в якості фото профілю або ж змінити існуючу на більш свіжу.

Невже так важливо, яке фото на аву ви вирішили додати?

На перший погляд може здатися, що аватарка — справа, загалом-то, молодіжне. Вважати фото профілю звичайної дитячої потіхою цілком звично для більш дорослого покоління, яке не надає даному факту вагомого значення. Підсвідомо вони розуміють, що ава повинна бути, але її величезне значення у формуванні online-образу особистості вони не враховують.

Чому? Ніхто не каже, що всесвітня павутина вже повністю поглинула суспільство. Ми ще довго будемо спостерігати явища, викликані застарілими поняттями людей, які досі користуються домашніми телефонами.

В наш час дуже велику популярність набирає Social Media Marketing, який у повсякденному житті ми знаємо просто як SMM. Якщо ви раніше не зустрічалися з таким поняттям, то радимо підвищити свої знання в даній сфері. Саме це досить нове явище в сучасній рекламі говорить про те, що формування вашого способу або образу вашого бізнесу в соціальних мережах є одним з найбільш важливих моментів всієї рекламної діяльності.

Якою повинна бути аватарка для Telegram

Мало хто знає, що при виборі фото для профілю потрібно керуватися певними критеріями вибору аватарки. Деякі дизайнери встановлюють правильні критерії у виборі необхідної фотографії, які полягають у трьох пунктах:

якість. Картинка, яку ви обрали, повинна мати високу якість, так як по ній будуть судити про все дизайні і, отже, про вас (вашої компанії). Якість визначає вашу ціну. Запам’ятайте це;

формат. Під форматом ми маємо на увазі характер аватарки — буде це фото або зображення. Якщо ви створюєте персональну сторінку в месенджері, не здумайте користуватися абстрактній картинкою. Це ускладнить процес пошуку вашого контакту і створить непотрібний комунікаційний бар’єр. Якщо ж ви створюєте чат фірми, то використання того ж логотипу буде вельми доречним, адже він визначає те, що обговорюють в цьому чаті, автоматично налаштує на роботу;

зміст. Якщо ви ставите на аватарку фото, то вам обов’язково варто задуматися над тим, що на ньому зображено. Адже якщо виберете фото, на якому ви в галасливій компанії розпиваєте алкогольні напої, тримаючи сигарету в одній руці і невідому даму в інший, то це може викликати неоднозначні враження у різних верств населення. Скажімо так, друзі можуть оцінити, а ось ваша друга половинка явно буде не дуже рада.

Що робити для того, щоб ваш профіль прикрасило нове фото

На всіх гаджетах, будь то айфон, смартфон на андроїд, або ж якщо ви користуєтеся Telegram Messenger за допомогою версії для персонального комп’ютера, процес з одного боку одноманітний, а з іншого — має свої відмінності. Давайте розберемо по порядку.

Для установки нового особи сторінки на iPhone вам необхідно проробити нехитрий алгоритм операцій.

Перша дія, яку ви повинні зробити — це вибрати фото, яке ви хочете встановити. Відкрийте галерею вашого айфона і зробіть свій вибір.

Далі відкрийте месенджер Telegram і пройдіть на вкладку «Налаштування», або «Settings». Ви побачите її в правому нижньому кутку екрану, позначену іконкою у вигляді шестерні.

Зайшовши в налаштування, ви побачите кнопку «Set Profile Photo», що в перекладі означає «Встановити фото профілю».

Клацніть у полі на фото, яке ви вибрали до цього.

Далі перед вами з’явиться редактор, який допомагає адаптувати фото під месенджер Телеграм. Встановіть круглу область на потрібній вам частині зображення. При необхідності відрегулюйте яскравість, контрастність, поверніть картинку або відобразіть по горизонталі.

Натисніть на
значок галочки, ніж підтвердіть вибір фотографії.

Та ж процедура, але на телефони з операційною системою Андроїд, виглядає практично так само. Відмінність лише в тому, що меню «Settings» знаходиться не в правому нижньому куті, а в лівому верхньому, і має іконку у вигляді трьох горизонтальних паралельних смуг.

Якщо ви юзер старої закалки і користуєтеся всіма версіями програм для комп’ютера, то наступне відео допоможе вам встановити аватарку в Телеграм на ПК:

Переваги повноцінно оформлених профілів у Телеграмі

Якщо ви буденний користувач і юзаете Телеграм тільки в особистих цілях комунікації з друзями або колегами, то ава допоможе не вам, а вашим друзям. Яким чином? У випадку, якщо ваші дані занесені в список контактів іншого користувача, і він буде користуватися послугами пошуку, то відшукати вас у Телеграмі буде в кілька разів простіше, якщо ваше обличчя буде прикрашати профіль.

Якщо ви власник бізнесу, то не варто забувати про те, що вам необхідно прикрасити не тільки чат компанії, але і чат-бота, який надає послуги консультанта. Чат для листування з колегами може бути оформлений не на найвищому рівні (в тому випадку, якщо ви не велика корпорація з нереально серйозним ставленням до корпоративного духу).

А ось на бота варто звернути окрему увагу, так як він буде вашою точкою зіткнення з клієнтом. Це означає, що зовнішній вигляд робота-менеджера повинен бути ідеальним. Знайте, що його посмішка може викликати усмішку і у клієнта, а за нею часто криється продаж. Спирайтеся на дані знання і йдіть до успіху, не пригальмовуючи на поворотах!