Як недорого вибрати тур.

8-30-2018

Як недорого вибрати тур.

Туреччина пропонує Вам прекрасні курорти, переважна більшість яких знаходиться на морському узбережжі – Аланія, Сіде, Белек, Анталія, Кемер, Бодрум, Мармарис. Основна територія Туреччини переважно гірська, це впливає на клімат, який носить континентальний характер. Літо у внутрішніх континентальних районах жарке і посушливе, зими сніжні і холодні. На Егейському та Середземному морі клімат середземноморський, з більш м’якою зимою, стійкий сніговий покрив не утворюється. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі горящие путевки.
На Чорному морі клімат помірно – морський з характерними для нього теплим літом і прохолодною зимою. Найпопулярнішими курортами Туреччини є курорти Середземного моря. Сезон тут починається з початку червня і триває до кінця жовтня. Сімейними курортами вважаються Аланья і Сіде. Тут гарні піщані пляжі, великі курортні готелі та багата екскурсійна база. Тут ви побачите не тільки красиві гори в поєднанні з бірюзовим морем, але і в повній мірі насолодитися нічним життям.
У центрі міста багато клубів, кафе і кальянних. В інших районах Кемера розташовуються великі сімейні готелі. Анталія – це великий і сучасний місто, в центрі в основному міські готелі, в яких відпочиває молодь або європейці, які подорожують на машині. Піщаний пляж тільки в центрі – міський, всі інші, як правило, мають на увазі вхід в море з понтона. Курортними райономи Анталії є Лара та Кунду, де знаходяться елітні готелі.