Wing почне доставляти товари дронами з аптек walgreens в техасі

18

Що належить компанії alphabet сервіс доставки wing розширює свою діяльність в партнерстві з найбільшою в сша аптечною мережею walgreens. Незабаром жителям передмістя техаського далласа і деяких прилеглих населених пунктів аптечні товари з walgreens будуть доставлятися за допомогою безпілотників.

Зображення: wing

Компанія wing, яка вже отримала необхідні дозволи регуляторів на проведення тестування доставки дронами в цьому районі, планує почати польоти протягом тижня. Більш того, в найближчі місяці компанія має намір отримати дозвіл на запуск комерційного сервісу доставки товарів дронами для жителів цього району техасу.

” завдяки службі доставки за допомогою дронів, які можуть поміститися на стоянці, на даху або поруч з вітриною магазину, ми сподіваємося донести переваги безпілотної доставки до більшої кількості людей в містах по всьому світу», — заявив глава відділу маркетингу і комунікацій wing джонатан басс (janayhan bass).

Wing знаходиться в лідируючій групі компаній, які намагаються довести ідею доставки товарів дронами до повноцінного комерційного сервісу. Незважаючи на це, до моменту, коли доставка безпілотниками стане звичайною справою, ще далеко. Федеральне управління цивільної авіації сша дозволило wing тестувати доставку дронами в декількох штатах. В цей же час відомство продовжує розробку стандартів і правил безпеки, які повинні будуть дотримуватися учасниками ринку.