Windows 11 несумісна з додатками, що використовують ключі реєстру, відмінні від ascii

12

windows 11 доступна для завантаження вже тиждень, і здається, що з кожним днем виявляються нові недоліки в операційній системі. На жаль, тенденція не припиняється. Як повідомляє techspot, проблеми сумісності з додатками, які використовують символи, відмінні від ascii , в своїх ключах реєстру, викликають збій windows 11.

microsoft підтвердила проблему на своїй офіційній веб-сторінці “відомі проблеми та сповіщення windows 11” та застосувала обмеження сумісності для пристроїв, які визначені як ризиковані. Це означає, що постраждалі машини, які ще не оновилися з windows 10, не зможуть встановити нову ос, при цьому компанія прямо заявила, що не рекомендує користувачам намагатися виконати оновлення вручну, поки цей дефект не буде усунений.

Що ще гірше, “порушені ключі реєстру з символами, відмінними від ascii, можливо, не вдасться виправити”, – заявляє microsoft. Це може означати, що ви не зможете виправити поточну установку і, можливо, доведеться перевстановити windows 11 без проблемних додатків.

На щастя, microsoft працює над численними виправленнями інших нещодавно виявлених помилок, властивих windows 11 її першими користувачами. В даний час операційна система негативно впливає на продуктивність процесорів amd ryzen на цілих 15%.