Whatsapp. У месенджер додали можливість переказу коштів у криптовалюті без комісії та обмежень

41

Команда розробників популярного месенджера whatsapp запустила програму тестування можливості відправки і прийому коштів в криптовалюта між користувачами програми.

Нова функція працює спільно з недавно запущеним цифровим гаманцем meta (раніше facebook) novi і в даний час перекази коштів проводиться в стейблкоінах pax dollars ( usdp ) прив’язаних до долара сша.

Відправка і прийом платежів в whatsapp проводиться дуже просто. Процедуру схожа на обмін файлами: ви на android пристрої натискаєте на значок із зображенням скріпки або «+» на ios, а потім у меню вибрати пункт «оплата».

Як повідомляється на сайті гаманця novi, комісій ні за відправку, ні за отримання грошей, а також обмежень на кількість платежів, і навіть комісій за зберігання коштів в гаманці, стягуватися не буде. Одержувачу кошти приходять практично миттєво.

В даний час функція перекладу криптовалюта знаходиться на етапі тестування і доступна обмеженому колу користувачів месенджера в сша. А тестова версія гаманця whatsapp novi поки доступна тільки англійською та іспанською мовами.

Джерело

схожі матеріали: