Виставка computex 2022 пройде в традиційному очному форматі з 24 по 27 травня

13

Організатори міжнародної комп’ютерної виставки computex повідомили про намір провести наступного року захід у звичному оффлайн-форматі і відкрили реєстрацію на computex 2022 для іноземних учасників, які бажають представити свої стенди на заході.

За планами, computex 2022 пройде в столиці тайваню, тайбеї, у всесвітньому торговому центрі з 24 по 27 травня наступного року. Основними темами заходу серед інших стануть новаторські обчислення, прискорення штучного інтелекту, цифрова стійкість, інновації та стартапи.

«технології продемонстрували свою важливість для забезпечення стійкості бізнесу в минулому році, коли суспільство зіткнулося з проблемами і стало свідком прискореної цифрової трансформації в різних галузях. Computex, провідна виставка в області ікт, взяла курс на цифрову трансформацію і повернеться знову, щоб зробити виставку ще більш цікавою для відвідувачів», — йдеться в анонсі заходу.

Минулорічна виставка computex 2020 у зв’язку з пандемією коронавірусу не відбулася. Спочатку захід було перенесено на вересень, а потім зовсім було скасовано. Цього року computex 2021 не змогла повернутися до звичайного формату, перетворившись на серію онлайн-презентацій від intel, amd, nvidia, qualcomm та інших провідних компаній галузі.