Виробництво apple watch series 7 призупинили через складну зміну дизайну

15

Від компанії apple у вересні чекають анонса серії смартфонів iphone 13. Зазвичай тоді ж представляють годинник нового покоління apple watch, але на цей раз з ними можуть виникнути проблеми. Nikkei повідомляє, що виробництво годинників нещодавно призупинили через проблеми у постачальників, причиною яких стали зміни в дизайні.

Реклама

У цьому годиннику очікується відмова від вигнутих країв і перехід на прямі кути в стилі iphone 12. Через це довелося дещо поміняти всередині корпусу, тому виникли проблеми зі складанням компонентів і підключенням дисплея.

Через пандемію коронавірусу керівництво apple не змогли відправитися за кордон для допомоги у вирішенні виниклих проблем. На одних підприємствах темпи виробництва сповільнилися заради підвищення якості, на інших воно повністю зупинилося. Виробники чекають втручання apple і додаткових рекомендацій по збірці годин.

Це означає, що не виключений перенесення дати релізу годин, хоча нічого не заважає анонсувати їх у вересні. У будь-якому випадку існування проміжку часу між анонсом і початком продажів продуктів не є рідкістю.

Або ж apple може почати продавати годинник обмеженим тиражем, щоб підігріти інтерес до них. Сама компанія поки офіційно не коментує інформацію про проблеми з виробництвом.