Вийшов трейлер до нового фільму майкла бея “швидка допомога” з джейком джилленхолом

19

Майкл бей повернувся з новим фільмом-і трейлер вийшов таким же вибуховим, як і очікувалося від маестро блокбастерів. Фільм “швидка допомога”, заснований на однойменному датському фільмі 2005 року, розповідає про двох грабіжників банків у виконанні джейка джилленхола і яхье абдул-матіне ii. Під час пограбування ситуація швидко змінюється, і в підсумку вони викрадають машину швидкої допомоги з пораненим поліцейським на борту. Еліза гонсалес в ролі лікаря швидкої надає допомогу поліцейському і незабаром стає заручницею двох грабіжників.

Хоча більша частина фільму відбувається в машині швидкої допомоги, бею вдалося включити в трейлер кілька вибухів – тільки уявіть, що це означає, коли фільм вийде на екрани в лютому. В інтерв’ю usa today джилленхол розповів про “диких” зйомках:

я чув всі ці дивовижні історії про майкла бея і про те, як це – працювати з ним. Він дикий, мужик, але я його обожнюю. Їзда по вулицях лос-анджелеса зі швидкістю 100 миль на годину, стрільба з гармат по вертольотах-з цього фільму вийшло багато історій, дійсно веселих і божевільних.

Судячи з трейлеру “швидкої допомоги”, це ще один фільм бея, який буде користуватися великим успіхом у глядачів і не дуже у критиків. Фільм виходить на екрани кінотеатрів 18 лютого.