Вийшов новий сюжетний трейлер шутера deathloop

11

Видавництво bethesda softworks і розробник arkane lyonвипустили новий сюжетний трейлер deathloop, що отримав назву «вниз кролячій норі». Також на офіційному сайтеplaystation вийшов синопсис до ролика і комментарииразработчіков – геймдиректора deathloop дінгабакаба і наративного дизайнера беннетта сміта.

Ви прокидаєтеся на пляжі, не пам’ятаючи, хто ви такий і як сюдапопалі. Перед вами пропливає загадкове повідомлення, що закликає “розірвати тимчасову петлю”. Ви опинилися в пастці на острові, повному людей, коториепитаются вас вбити. Ви вмираєте, а потім знову прокидаєтеся на цьому ж пляжі.день закінчується. Пляж. Смерть. Пляж. Досить багато піску,моря і смертей, щоб вас почало нудити від пляжів. І досить боляче вмирати, щоб почати слухати ці спливаючі повідомлення і спробувати щось зробити з тимчасовоїпетлі. Це подорож кольта в deathloop. Розірвіть часовий цикл, вбивлюдей, відповідальних за його створення, і знайдіть вихід з острова блекріф.

Острів блекріф не завжди був у владі тимчасової петлі.спочатку це була ізольована рибальська колонія, але аномалія в цьому районі в кінцевому підсумку привернула увагу військових, а в подальшому і увагу засновників програми aeon. Ці люди та їхні послідовники об’єдналися, щоб використовувати їх і створити тимчасову петлю, яка нібито дозволила б їм жити вічно.

Але людський розум не пристосований до вічного існування. Через деякий час жителі блекріфа почали відчувати біль. Коли кольт вперше відкриває очі вранці на холодному піщаному пляжі на березі блекріфа, у нього залишаються лише швидкоплинні, казкові спогади. Його постійні супутники в його подорожі-дивні, спливаючі повідомлення і дзвінки від жінки, яка називає себе джуліанною.

провидці

Вісім провидців-це засновники програми aeon, люди, яких ви повинні вбити, щоб покласти край тимчасовій петлі, що утримує екран у цьому нескінченному і божевільному циклі. У всіх провидців свої історії іпричини, за якими вони опинилися на острові. Деякі з них хочуть жити. Деяким з них хочеться вічно експериментувати або створювати красиві речі. А деякі з них просто хочуть веселитися.

Протягом всієї гри ви дізнаєтеся звички і секретивсіх восьми провидців і будете використовувати їх в своїх інтересах.

джуліанна блейк

Джуліанна блейк-єдина людина в грі, з которимви будете постійно контактувати. Вона також більше всіх інших налаштована, щоб не дати вам розірвати тимчасову петлю. Геймдиректор deathloop дінгабакаба описує відносини між нею і кольтом як»б’ється серце deathloop”.

Це перша людина, яку ви зустрічаєте, і вона відразу спробує вас убити, – розповів наративний дизайнер беннетт сміт. – на ранніх етапах гри не зрозуміло чому вона хоче це зробити. Джуліанна має щось спільне з кольтом. Острів зациклений на один день, і всі люди на острові, крім неї кольта забувають події минулого. Так що в певному сенсі вони єдині люди, які можуть один одному співчувати.

Бакаба також повідомив, що історія кольта і джуліанни-це історія блекріфа. Вони борються за долю цього острова, і більшість мешканців не мають уявлення про те, що відбувається, крім безпосереднього замовлення на кольт.

Джуліанна не просто хоче жити вічно. За словами сміта, якщо ви запитаєте її про це, вона відповість, що це «занадто просто». Джуліанна приїхала на блекріф з тим же мотивом, що й інші провидці, але з роками вона змінилася.насправді, завдяки загальній амнезії, вона єдина, хто змінився за ці роки. Їй стало нудно. Але тепер є кольт, який раптово можетвспомінать минуле між циклами, і ось тепер життя знову стає для неецікавою.

Кольт прокидається на цьому острові, і ця жінка явноє причиною того, чому всі на острові хочуть вбити його, – говорітбакаба. – вона повинна бути його ворогом, але вона продовжує зв’язуватися з ним порадіо. Джуліанна, здається, зачарована ним і цікавиться тим, що він робить і як працює. У них багато спільного, але дуже різні цілі.

Deathloop вийде 14 вересня 2021 року на пк (steam) і ps5 в якості консольного ексклюзиву.