Вийшло продовження monument valley 2-чотири нових епізоди, присвячених захисту лісу

12

Monument valley-одна з найпопулярніших головоломок для мобільних пристроїв на ios і android. Гра вийшла в 2014 році, завоювала безліч престижних нагород і протягом багатьох років отримувала хвалебні відгуки користувачів смартфонів. У 2017 році студія ustwo games випустила сиквел, який через чотири роки отримав продовження у вигляді нової глави.

“загублений ліс” – особлива глава, яка була створена, щоб врятувати дерева в рамках фестивалю green game jam, а також ініціативи щодо захисту природи playing for the planet. Розробники сподіваються, що чотири нові епізоди надихнуть людей підписати петицію play4forests, підтримавши загальний інтерес до збереження лісів на нашій планеті.

our brand new chapter for monument valley 2 is out now! the lost forest is a special chapter we have created to help protect trees, as our contribution to the playing for the planet green game jam!#monumentvalley2 #playingfortheplanet #greengamejam pic.twitter.com/cjqyvrzqut -ustwo games (@ustwogames) october 14, 2021

Monument valley 2 — це історія матері і її дитя в сюрреалістичному світі, де доводиться вирішувати головоломки і осягати секрети «сакральної геометрії». На перший погляд може здатися дивним те, що розробники вирішили додати в завершену гру додатковий контент чотири роки по тому, але на практиці такі випадки вже були. Як би там не було, бажання підтримати ініціативу щодо захисту природи заслуговує поваги. У 2019 році студія ustwo games оголосила про те, що приступила до роботи над monument valley 3, але інформації про дату випуску або інших подробиць поки немає.