“виглядає в точності як фільм 1940-х”: гільєрмо дель торо розповів про чорно-білу “алею кошмарів”

36

Гільєрмо дель торо розповів про існування чорно-білої версії його нового фільму «алея кошмарів». Режисер сподівається, що глядачі зможуть її подивитися. Його слова наводить indiewire.

” це не той фільм, в якому ви просто прибираєте весь колір. Фільм майже як серіографія з чорним і білим кольорами, поверх яких нанесений ще один кольоровий шар. Якщо ви дивилися фільм в чорно-білому палітрі, це ж не означає, що вам прибрали колір з картинки. В результаті картина разюче схожа на фільм 1940-х років», – сказав дель торо.

Режисер поділився історією, як під час роботи помічником продюсера він познайомився з другом грегга толанда і «найбільшим мексиканським оператором» габріелем фігероа. Той сказав йому, що при роботі з чорно-білим кіно потрібно використовувати зелений, червоний і золотий кольори, щоб півтони стали повністю сірими. Цією радою дель торо скористався при створенні “алеї кошмарів”.

«алея кошмарів» покаже нью-йорк в 1940-х роках. За сюжетом герой бредлі купера закохується в дівчину (її зіграла руні мара), якій бреше про свої телепатичні здібності і все більше завирається з тим, хто він є насправді.