Видавництво focus home interactive провело ребрендинг і тепер називається focus entertainment

14

Французьке видавництво focus home interactive, відоме по випуску ігор серій a plague tale, the surge та інших, в публікації на своєму офіційному сайті оголосило про проведений ребрендинг.

Джерело зображень: focus entertainment

В рамках ініціативи focus home interactive змінила назву на focus entertainment і представила оновлений логотип (зображення з ним прикріплено нижче) — від колишнього дизайну не залишилося і сліду.

Повідомляється, що focus entertainment буде охоплювати всі сфери діяльності компанії, а слово entertainment (тобто розвага) в найменуванні покликане уособлювати «бажання урізноманітнити свої ігри, продукти, сервіси та джерела доходу».

«entertainment також підкреслює прагнення пропонувати гравцям по всьому світу унікальний досвід за підтримки видавничої політики, що відрізняється завдяки інноваційним ідеям, винахідливому геймплею і розсовує межі відеоігор оригінальним світам», — свідчить заява focus entertainment.

Deck13 interactive (the surge і the surge 2), streum on studio (space hulk: deathwing і necromunda: hired gun) і dotemu (streets of rage 4).