Воксельна пісочниця teardown отримала велике оновлення

35

Розробники воксельної пісочниці teardown зі студії tuxedo labs випустили для свого проекту велике оновлення 0.9. З його появою в грі з’явилися нові локації, вороги, зброя, інструменти та багато іншого.

Джерело зображення: steam

Денніс густафсон (dennis gustafsson) з tuxedo labs детально розповідав про дане оновлення в кінці листопада. Тоді він підготував і випустив кілька трейлерів, що демонструють окремі геймплейні елементи апдейту. Там були нові локації (фабрика і тропічний острів), демонстрація роботи ракетних двигунів, битви з роботами і багато іншого.

З вихідному оновлення 0.9 в teardown також був розширений набір інструментів для створення модифікацій: тепер у користувачів з’явилася можливість створювати власних роботів, а в самій грі з’явився вбудований алгоритм пошуку шляху.

Розробники з tuxedo labs збираються зайнятися збором відгуків про свіжому оновленні, після чого візьмуться за створення версії 1.0. Teardown вийшла в ранньому доступі steam в жовтні 2020 року. Фінальну версію планується випустити не раніше 2022 року.