Влада американського міста тейлор намагається залучити samsung до будівництва підприємства податковими пільгами на 30 років

13

В адміністративному центрі штату техас у samsung electronics вже є підприємство, що спеціалізується на контрактному виробництві напівпровідникових компонентів. Агентство reuters повідомляє, що влада сусіднього з остіном міста тейлор намагається переманити samsung, пропонуючи компанії побудувати нове підприємство на ділянці площею 4,8 кв. Км.

Джерело зображення: samsung electronics

Поруч із діючим підприємством в остіні samsung вже має вільну земельну ділянку менших розмірів. Влада тейлора готова звільнити samsung від значної частини податку на власність строком на тридцять років. У перше десятиліття пільга буде обчислюватися 92,5% ставки, у другому вона знизиться до 90%, і тільки після перших двадцяти років діяльності підприємства пільгу зменшать до 80% ставки. Якщо будівництво вдасться почати в першому кварталі 2022 року, то до кінця 2024 року нове підприємство вже зможе видавати продукцію. За деякими даними, samsung electronics готова витратити на це підприємство $17 млрд.