Вінтажний прабатько nissan primera перетворили в електрокар [фото]

28

Англійський підрозділ nissan до 35-річчя заводу в сандерлендепрезентував вінтажний рестомод популярної свого часу моделі nissan bluebird.машину повністю переробили і укомплектували акумуляторною батареєю на 40 квтг. Для кращого розподілу ваги її розділили між моторним відсіком і багажником.

На допомогу nissan прийшла компанія kinghornelectric vehicles. Її представники прибрали все бензинове обладнання, включаючи двигун внутрішнього згоряння і коробку передач, розташувавши внутрішньокузовий електродвигун і інвертор. Крім того,була проведена заміна рульового управління, яке оснастили підсилювачем. Оновили гальмівну систему, а обігрів салону довелося переробити для роботи на електриці. Враховуючи важку весакумуляторних блоків, довелося переобладнати підвіску автомобіля, щоб онамогла впоратися з новим навантаженням.

В результаті рестомод, що отримав назву nissan newbird, може проїхати наодній зарядці трохи більше 200 км. До швидкості 100 кілометрів на годину онразгоняется менш ніж за 15 секунд. Ці показники не рекордні дляпеределанних в електричні бензинових авто, але nissan і не ставила перед собою таку мету.

«перетворення старих автомобілів в електричні дає можливість повсякденного використання цих культових вінтажних моделей”, – сказав джордж кінгхорн з kinghorn electric vehicles.

Порт зарядки на 6,6 квт зручно розташував колишній дверцятах паливного бака. Кузов автомобіля розфарбували яскравими кольорами, надихаючись епохою кінця 80-х і сучасними тенденціями 21 століття. Коли автомобіль не рухається, оригінальний значок на капоті електромобіляпідсвічується за допомогою світлодіодів.

Рестомод nissan bluebird був створений в єдиному екземплярі і не з’явиться в серійному виробництві.