Відкрите тестування age of empires iv пройде в найближчі вихідні

10

Видавництво microsoft спільно з розробниками зі студій relic entertainment і world’s edge підтвердило плани з проведення ще одного тестування своєї стратегії age of empires iv.

Джерело зображень: age of empires

Від проведеної в серпні поточного року закритої «бети» майбутні випробування age of empires iv відрізняються відкритим характером. Іншими словами, вступати в програму age insider не доведеться.

«збірка з’явиться в додатку xbox insider hub з microsoft store або в steam незалежно від того, age insider ви чи ні. Чим більше аудиторія цього технічного стрес-тесту, тим він буде успішніше!» – пояснили автори.

Основним завданням на майбутні випробування розробники називають перевірку витривалості серверів age of empires iv і різних її систем (підбору гравців, лобі та інших).

У зв’язку з цим прийдешнє тестування age of empires iv триватиме всього три дні: почнеться 17 вересня о 20:00 за московським часом і закінчиться 20 вересня також о 20:00 по москві.

В рамках стрес-тесту користувачі зможуть оцінити навчальну місію, чотири цивілізації (англія, китай, аббасиди, священна римська імперія), мультиплеер, а також можливість віддаляти камеру більше дозволеного в «беті».

Age of empires iv надійде в продаж 28 жовтня для пк (steam, microsoft store, xbox game pass). До участі в майбутніх випробуваннях запрошуються всі, чиї комп’ютери відповідають хоча б мінімальним системним вимогам гри.