Відбувся реліз back 4 blood-духовного спадкоємця left 4 dead

12

Кооперативний зомбі-шутер від першої особи back 4 blood дістався до релізу. Стандартне видання гри можна придбати в наступних цифрових магазинах:

  • steam — pc) – 1999 рублів
  • playstation store (ps4, ps5) — 4999 рублів
  • microsoft store (pc, x1, xsx) — $59.99

Також у продажу є два більш дорогих видання: deluxe включає в себе річний абонемент, а ultimate дає набір скінів і додаткові внутрішньоігрові предмети.

Передплатникам xbox game pass на пк, xbox one і xbox series x / s купувати back 4 blood зовсім не обов’язково, оскільки стандартне видання вже включено в підписку.

Back 4 blood є духовним спадкоємцем left 4 dead від тих же розробників, де вам необхідно об’єднатися в групу з чотирьох чоловік, щоб протистояти ордам зомбі. У грі присутня карткова система, що впливає на геймплей. Ви можете створити колоду з різних карт, які дають ті чи інші бонуси для персонажа. Також є pvp-режим, де одна команда грає за людей, а друга – за зомбі, після чого сторони змінюються.

До речі, нещодавно ми провели стрім, під час якого пограли в повну версію back 4 blood ще до релізу. Ви можете ознайомитися із записом трансляції за цим посиланням.