Verizon закрила угоду з продажу yahoo за $5 млрд

12

Американська телекомунікаційна компанія verizon закрила угоду з продажу багатопрофільного сервісу yahoo, який свого часу був одним з найпопулярніших інформаційно-розважальних порталів у світі.

Techcrunch.com

Сума угоди склала $5 мільярдів, набувачем став інвестиційний холдинг apollo global management. У самій yahoo угоду назвали “новою ерою для компанії”. Verizon отримає $ 4,25 мільярда готівкою, а також $ 750 мільйонів у вигляді привілейованих акцій. Відзначається, що компанія збереже 10-відсоткову частку в yahoo.

” це нова ера для yahoo. Закриття угоди символізує початок захоплюючого часу оновлених можливостей для нас, як окремої структури. Ми очікуємо, що майбутні місяці та роки принесуть зростання та інновації yahoo, як бізнесу та бренду. Ми працюємо для створення цього майбутнього з нашими новими партнерами», — заявив глава компанії гуру гаураппан (guru gowrappan).

Раніше повідомлялося, що пан гаураппан буде змушений залишити свій пост, але поки він виступає від імені «оновленої» компанії, крім пошукового і поштового сервісів і новинних служб, що володіє численними популярними медійними майданчиками, в тому числі технічної тематики на кшталт techcrunch і engadget. За даними apollo, на сьогодні yahoo є» парасольковим ” брендом, що має аудиторію в 900 мільйонів активних користувачів щомісяця.

Як саме apollo має намір розпоряджатися новою власністю поки невідомо. Не виключено, що вона, як це властиво інвестиційним компаніям, спробує продати куплений актив по частинах або «раціоналізувати» витрати іншим способом.

Поки набувач пообіцяв інвестувати в нову власність і зберегти всі робочі місця як мінімум під час перехідного періоду і деякий час після його закінчення. Більш того, представники apollo заявляють про намір інвестувати в розвиток конгломерату yahoo і надалі.