Велике оновлення “поклик демонів” встановлено на сервери російської версії mmorpg revelation

17

My.games оголосила про вихід великого оновлення “поклик демонів” для російської версії mmorpg revelation. Воно додало в гру нове підземелля» коло життя ” з обмеженим терміном проходження, доступне в двох режимах: для гравців 69-го рівня і 70-79-го рівнів. Проходити цей данж можна поодинці або в групі з п’яти чоловік, а в якості нагороди дається скриня з лутом і спеціальна валюта для обміну на різні предмети.

Ще одне нове підземелля під назвою «землі п’яти духів» призначене для гравців однієї гільдії. У звичайному режимі проходити його можна тричі на тиждень, а в героїчному — один раз. Основною нагородою тут служать матеріали для поліпшення рунічних каменів.

Не обійшлося і без нових режимів. У “місті демонів” гравцям належить битися з найвідданішими і небезпечними слугами демона-імператора, щоб розчистити шлях до фінального бою з володарем міста демонів. У нагороду можна отримати легендарне спорядження і карти ілюзій.

У режимі «захоплення прапора» б’ються команди по 10 осіб. Мета кожної з них полягає в тому, щоб знайти прапор суперників і доставити його в контрольну точку. Для перемоги необхідно зробити це три рази.

Разом з виходом оновлення стартувала подія «тепла зустріч», під час якої доступні спеціальні завдання, що нагороджують за виконання золотим листям, таелями і досвідом.