Вечірка у маріо вдома: новий трейлер mario party superstars пропонує кожному стати суперзіркою!

9

Компанія nintendo сьогодні представила новий трейлер прийдешньої гри для вечірок mario party superstars ,вихід якої відбудеться вже 29 жовтня на nintendo switch. Новийтрейлер “станьте суперзіркою” детально розповість про дошки,міні-ігри та режими, які з’являться в mario party superstars.гра буде включати п’ять класичних ігрових дощок з mario partyдля nintendo 64 і 100 міні-ігор з самих різних частин marioparty!

Особливості гри:

  • 5 класичних ігрових дощок з mario party дляnintendo 64 : тропічний острів йоші, орбітальна станція,іменинний торт піч, дрімучий ліс і країна страху були переробленіпід nintendo switch. Кожна з цих дощок отримала свої унікальні переваги. Гравці зможуть влаштовувати вечірки де завгодно і коли завгодно: в режимі онлайн-мультиплеєра, на одній консолі або в іншому локальному режимі. Режим онлайн-мультиплеєра предлагаетвозможность провести швидку гру з друзями або ж влаштувати цілийігровий марафон на 30 ходів. Навіть граючи поодинці, ви сможетенайті собі компанію серед випадково підібраних гравців з усього світу.
  • стікери : спілкуйтеся і відправляйте стікеридрузі по вечірці, не відволікаючись від збору зірок на ігровій дошці.
  • функція перерви під час гри з друзями :матчі з друзями в режимі настільної гри зберігаються після кожногохода, тому в будь-який момент можна зробити перерву і продолжітьвесілля пізніше.
  • 100 міні-ігор : на вибір доступно 100 міні-ігор з різних частин серії mario party. Серед них-міні-ігри “всеп проти всіх«,» 2 проти 2«,» 1 проти 3”, дуельні міні-ігри імногое інше. Всі вони управляються за допомогою кнопок.
  • гора міні-ігор : для тих, хто хоче зіграти швидку серію міні-ігор, гора міні-ігор пропонує сім різнихрежимів: «вільна гра», кооперативний режим «командна гра»,«потрійний виклик», «спорт і головоломки», «виживання», «битва замонетки» і «щоденне випробування». В гору міні-ігор можна грати в онлайн-мультиплеєра, на одній консолі або в бездротовому режимі.